• 1892
    gerçekten muazzam bir adam eksiltme yeteneğine sahip fakat artık 22 yaşına geldi ve oyun aklını geliştirmezse kariyeri gökhan töre, kerim frei'dan farklı olmayacaktır. kanat oyuncularının hızve çalım becerisi varsa kariyerlerinin başlarında insanları heyecanlandırırlar ancak yaş ilerledikçe hız düşer ve orta,şut kalitesi, pas tercihlerini geliştiremezse 25 yaşından itibaren erken emeklilik moduna geçerler.

    buna örnek olarak ryan giggs inanılmaz hızlı bir kanattı ve ferguson onun için "koşarken ayaklarının yere değdini görmüyorum" derdi. giggs zamanla hızını kaybeti fakat çalışarak geliştirdiği özellikleri sayesinde yıllarca manu'da oynadı. bir diğer örnek'te bastian schweinsteiger'dir. schweinsteiger'de kanat oyuncusu olarak başladığı kariyerinde erken yaşlarda kanat oyuncusu olarak hızı yetersiz kaldı ve merkez orta saha'ya evrildi. çalışma azmi sayesinde dünyanın en iyi merkez orta sahalarından biri olarak hatırlanacaktır.

    emre mor bugüne kadar hızı ve çalımlarıyla piyasa yaptı. artık antrenmanlarda eksik yönünü geliştirmesi gerekli. eğer gelecek üç sene boyunca bunları yapamazsa galatasaray'dan büyük takımlara sıçraması hatta bu seviyede takımlarda tutunması mümkün gözükmüyor.