• 20685
  adana'da kendi halinde mütevazı emekçi bir babanın oğlu olarak doğ, yeteneklerin ve çalışma azminle metin oktay tarafından ellerinden tutulup galatasaray'a getiril, galatasaray'ın kaptanı ol ama tüm kariyerin 14 yıl şampiyonluk görülemeyen zamana denk gelsin, jübile yap, senden sonra takım şampiyon olup, avrupa'da yarı finaller görsün.

  sen ise ankaragücü ve göztepe'de teknik direktörlük yapıp, alt yaşlarda milli takımlarda çalışıp, sepp piontek'in yardımcılığına gel, sonra da son torba takımı olan türk milli takımını, san marino ayarındaki takımı adım adım avrupa şampiyonasına katılacak seviyeye getir.

  bu başarı seni galatasaray'a getirsin...

  2000 yılında bir ülkenin kaderini değiştir. yapılamayacak denileni yap, insanlara ilham ol, türkün de her alanda başarılı olabileceğini insanlara göster, kendini geliştir, serie a'ya git, önce fiorentina'ya oynattığın oyunla lige damga vur, sonra dönemin en sükseli takımı olan ac milan'a hoca ol, yetmesin, elit teknik direktör ol, farklı farklı dönemlerde milli takımı 3 avrupa şampiyonasına götür, 2008'de avrupa 3. ol, galatasaray'da 4 farklı dönemde toplam 9 sezonda 8 kere şampiyon ol, sayısız kupa kazan...

  sonra, tek başarısı bir gün rahmi koç'tan çıkan spermler arasından birinci olmak olan birisi gelsin seni kendine düşman bellesin.

  vallahi işin zor hocam...