• 20491
    doğru teşhis koyma konusunda dünya markası olan hocamız. geçtiğimiz devre arası yaptığı stoper hattı değişikliğiyle ikinci devre yenilmeyen bir takım yarattı. yaptığı işin ciddiyetini anlatmak gerekirse fenerbahçe, rize, bursa, göztepe gibi sert deplasmanlara gidip buralardan geri dönüşler gerçekleştirdi deplasman fobisi olan galatasaray.

    şimdi bu yaptığı işin ikinci kısmına başladı. yedek kulübesinden gelip oyun değiştirebilecek yerli oyuncular ve babel gibi hem avrupa’yı hem ligi bilen, hayatının en olgun döneminden geçen bir adamı kadroya kattı. banega tercihi istenen oyuncu tipi olarak doğru bu isim banega olur veya olmaz ama bu tarz bir adam şart. muriqi tamamen hocanın topu ilerde tutacak, ileride pres yapacak adam isteğiydi ki bu tarz bir hücum oyuncusu da bulunur. bu koyduğu teşhislerin gerektirdiği adamları kadroya katarsa eğer çok net şampiyonluk gelir bu sene ligde. avrupa’da ise geçen yıl yaşadığımız saçmalıkları yaşamayız.

    hocam geçen seneki gibi bireysel performanslara bağlı değil daha olgun futbol oynamak istiyor bu sene ve umarım eninde sonunda bunu başaracaktır.