• 20577
  yaz trasnsfer dönemin de yaptığı hangi transferinin eleştirildiğini anlamadığım, türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü.

  ne yapsın adam ağzını kapatın diye sürekli instagram tv den çıkıp açıklama mı yapsın? zaten ara transfer dönemi + içinde bulunduğumuz transfer dönemi için taraftarımız biraz sabretsin kap gelmeden yangın çıkar masın demedi mi?

  antuya çevirdiniz güzelim sözlüğü. twittere döndü iyice. duyumcular bitti şimdide spor muhabirleri başladı, her habere atlanıyor.

  altyapı ve gençlere takımda yer verme konusunda kimseyle en ufak tartışmaya dahi girmem. hoca herzaman hakedene formayı vermiştir. geçmişimiz de merih demiral gibi bir örnek ver mı? ben bilmiyorum varsa mesaj atın öğreneyim bende.

  marcao - luyindama trasnsfer edildiğinde, serdar aziz başlığına neler yazıldığını dün gibi hatırlıyorum. yağmurlu berbat deplasman dönüşü yeni transferlere giydirenleri de çok iyi hatırlıyorum. noldu şuan takımın güvenilen yeri arka üçlü. mısralara ile birlikte .

  medyası ayrı uğraşıyor, şımarık taraftarımız ayrı uğraşıyor. salın şu adamı şu takımı nolur ya. başarısız olacaksa da fatih terim başarısız olsun.

  avrupa da başarı için üç beş yıl bekleriz diye birşey asla yok. bu kurlarla öncelikle hedef her sene şampiyonlar ligi katılımı ve şampiyonluk.

  eminim tatilde bile gece gündüz takım için yatıp kalkıyorsunuz ekip olarak hocam ama biraz zaman ayırıp şu topluluğu da susturursan bizde rahat bir transfer dönemi geçiririz.