• 6994
  bir kısmı bana fenalık geçirten oluşum. artık kusacam gerçekten.

  ya arkadaş, 2006 şampiyonluğunu görmedin tamam yaşın yetmiyor da, 2012'yi de mi görmedin? son maçta bursa'nın fener'den şampiyonluğu almasını da mı görmedin?

  yok efendim neymiş başak'ı şampiyon yapmışlarmış. hadi ya? ne zaman oldu? benim mi haberim yok?

  lan adamların 1 beraberlik hakkı vardı, bu hafta o da gitti. haftayı karlı kapattık yani.

  fener 10 kişi kaldı ve hakem yüzünden hakkımız yendiği için yenemedik. bunun için de herkeste bi şampiyonluk gitti havası. arkadaşlar benim korkum başakşehir'in yenip bu hafta büyük oranda şampiyon olmasıydı. farkın 9'a çıktığını düşünün bi. 5'e indi 5'e. olayların oluş sırasından dolayı üzgünüz ama biz cumartesi berabere kalsak, dün başak yenilseydi şu an bayram yeriydi burası.

  her zaman söylerler, yarışta arkadan gelen avantajlıdır diye. biz liderken bu durum geçerli olmuyor, vura vura şampiyon oluyoruz da, ikinci olduğumuz durumda da gittik fener'den şampiyonluk aldık 2006'da. o gün biz lider olarak denizli'ye çıksaydık ilk yarı 3-0 yapıp top çevirmeye başlardık.

  geçen yıl deplasman fobisi diye diye, son maç en zorlu deplasmanlardan biri olan göztepe'yi, sürekli penaltı kaçıran gomis'in penaltısıyla yendik. çünkü bizim genlerimizde bu var. biz "winner" takımız derken, bu tür maçları iyi oynamamızdan dolayı böyleyiz diyoruz.

  şu olumsuz havayı üzerinizden atın ya. cumartesi kayseri'yi yenip farkı 2'ye düşüreceğiz, başakşehir 2 puan stresiyle rize'yle oynayacak. sonraki hafta da küme düşmemek için canla başla savaşacak olan göztepe'yle.

  şampiyonluk 5 puan geride olmamıza rağmen ortadaysa, umutsuzluğa kapılacak bi şey yok demektir.