• 46
  (bkz: dejavu)

  14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçından sonra hepimizin aklına gelen hatta, maçtan önce de aklının bir kenarında olan olay.

  eljif elmas'ın galatasaray'a attığı gol ve maçtaki akıl almaz olaylara rağmen 6'da 6 yaptığımızda şampiyon olacağımızı düşünüyorum.

  adım adım gideceğiz ve hakkımız olanı alacağız. yargı dağıta dağıta!

  tabii ki biz 6'da 6 yapsak bile bize yetmiyor, hatta bir deplasmanda benzer hakem performansıyla bizi saf dışı bırakıp olayı bitirebilirler ama biz buna mani olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

  şu anda başakşehir bizim maçın dışında da en az bir maçta daha puan kaybetmeli ve biraz olsun adalet varsa o puanı da kaybecekler, yeter ki biz 6'da 6 yapalım.

  işte o 6 maç,

  galatasaray - kayserispor
  atiker konyaspor - galatasaray
  galatasaray - beşiktaş
  çaykur rizespor - galatasaray
  galatasaray - medipol başakşehir
  sivasspor - galatasaray

  14 nisan 2019 galatasaray'ın şampiyonluğunun çalınması olayı gerçek olacaksa ki bu aslında 14 nisan'a gelmeden çok önce daha 2018 yılı içinde yapılan bir iş olmuş olacak ama biz biraz olsun adalet olduğuna ve kalan sürede tecelli edileceğine inanıyoruz, inanmak istiyoruz.

  bu ülkeye dair son umudumuzun da diri kalmasını istiyoruz.

  30 milyon taraftarıyla ne kadar güçlü olduğumuzu ve bazı şeylere etki edebileceğimizi yakın zamanda gördük. olayı bunun rövanşına getirmeye çalışmak, asırlık bir camianın hakkını gasp etmek, intikam duygusuyla hareket etmek insanları daha da nefretle dolduracak haberiniz olsun.

  bein sports üyeliklerini iptal ediyoruz kampanyasını unuttuk sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

  22. şampiyonluğun gitmesi, 2018-2019 sezonu şampiyonluğumuzun çalınması bizi daha da nefretle dolduracak.

  sezon başında abonelik satmaya çalışırken bunları unutacağız mı sanıyorsunuz?!

  biz adalet istiyoruz, adil olunduğunda sahada gücümüzün yeteceğini de biliyoruz.

  bu takımın emeğini ve hakkını yedirmeyeceğimizi de buradan açık açık dile getiriyoruz.

  saha içine dönmeye çalışırsak(bir anlamı olacaksa tabii) rakibimiz, milyonları mutsuz etmek için kurulmuş, gs düşmanı, torpilli başakşehir'in son 6 hafta maçına bakarsak,

  ibfk- rize
  ibfk - göztepe
  sivas-ibfk
  ibfk - ankaragücü
  galatasaray - ibfk
  ibfk - alanya

  maçları kaldı ve bunlardan bizim maç dışında puan kaybetmesini umduğumuz 5 maç kalıyor ve bunlardan da yalnızca birinin evlerinde olmadığını da görüyoruz.

  yani şampiyon olacaklarsa zaten bunun senaryosunun önceden yazıldığı şu fikstürden bile belli de, haydi biz işin komplo teorisi kısmını sezon sonuna bırakıp , inancımızı düşürmeyelim.

  bu suni takım evinde de oynasa rize'yi de göztepe'yi de, ankaragücü'nü de, alanya'yı da öyle kolay kolay yenemez. tabii rakipleri olan bu takımların canı mücadele etmek isterse(!), kendilerinin kulağına bir şeyler fısıldanmazsa.

  ne diyelim adaletin olmadığı yerde allah'ın adaletine sığınıyoruz ve sene sonunda kazanacağımızı düşünüyoruz. çünkü sonunda iyiler mutlaka kazanır!

  ben galatasaray sözlük'ün enerjisine ve buradan dalga dalga yayılan inanca inanan birisiyim. yazar sayısı nispeten az olsa da milyonlarca kez görüntülenme sayılarına ulaşılan bir mecradayız.

  galatasaray taraftarının sosyal medyadaki kalesiyiz ve içimizdeki truvalara rağmen bu kadar kırıcı ve moral bozucu bir maçtan sonra bile şampiyonluğa inanan arkadaşları görmek beni mutlu ediyor.

  işte bizi şampiyon yapacak olan sinerji de budur, galatasaray sözlük sinerjisi!

  şampiyonluk yakın meşaleyi yakın!

  (bkz: hedef 22)

  (bkz: kon2antra2yon)

  sen şampiyon olacaksın!