• 19350
    fatih hoca 10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçından sonra gerçekleştirdiği basın toplantısında

    "cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğana, devlet büyüklerine, bürokratlara, siyasi parti liderleri ve temsilcilerine, sivil toplum örgütleri temsilcilerine, iş, spor ve sanat camiasındaki değerli arkadaşlarına, akademisyenlere, sağlık, adalet ve emniyet çalışanlarına, medya çalışanlarına, eski ve yeni yol arkadaşlarına, tüm sporseverlere, spor kulüplerine, milan ve fiorentinaya galatasaray başkanı ve yönetim kuruluna, abdürrahim albayrak'a, galatasaray camiasına ve adana halkına"

    teşekkür etti. (beelki kaçırdığım 1 tane vardır)

    öyle bir ülke düşünün ki, o ülkenin en büyük spor kulübünün teknik direktörü bir cenaze sonrasında taziyeler için teşekkür ederken, ilgili ülkenin futbol federasyonunu adını ağzına almamak için özen göstermek zorunda kalsın... utanıyorum. resmen şu rezil federasyondan utanıyorum.

    başını dik tut hocam. sen başını dik tuttukça biz arkanda oluruz. saha içi konusunda taraftarlardan farklı düşünebilirsin. hayata bakışın hepimizle aynı olmayabilir. ama sen haklı olduğun konularda "geri vites" yapmadığın müddetçe arkandayız.