• 6799
  forvetsizlikten kafayı yemekle birlikte transfer edilen futbolcuyu kendi takımımızda görmeden yorum yapmaması gereken taraftar topluluğudur.
  eski futbolcular döneminde mevcut taraftar profili olsaydı:

  ümit davala: ikinci ligden topçu mu alınır kardeşim. deneme tahtası mı koskoca galatasaray?

  arif erdem: kendi altyapımızdan niye adam çıkarmıyoruz? 19 yaşındaki adamı niye gidip zeytinburnu altyapısından alıyoruz.

  hakan şükür: saç baş yolmaya hazır olun. uzun boylu olması dışında bir özelliği olmayan futbolcu.

  ergün penbe: temposuz oyunu galatasaray'da işe yaramaz.

  hakan ünsal: te allahım ya. karabük'ten sol bek almışık. başka adam yok mu koskoca dünyada?

  gheorghe hagi: arkadaş biz niye hep bitmiş adamları alıyoruz? adam bitti bitti meksika'dan adam çeviriyoruz akla bak ya.

  taffarel: italya'nın orta sıra takımında bile tutunamayıp ülkesine dönen adamı niye alıyoruz biz? dünyada başka kaleci mi kalmadı? bir 94 dünya kupası hatrına olur mu bu kadar ama ya?

  filipescu: menajer işi değilse birşey bilmiyorum. kim abi bu adam.

  adrian ilie: aha romanya bağlantılı cukkalama operasyonu başlamış.

  capone: koskoca galatasaray'ın aldığı adam bu mu yani. bizim terim al capone'a ismi benziyor diye aldırdı herhalde.

  hasan şaş: deliricem arkadaş. kafasını gömüp koşan, iki güzel hareket yapan adama biz niye 5 milyon euro veriyoruz ya? hemşerisine terim torpili.

  mario jardel: lan o paraya öküz alınır yani öküz gibi forvet alınır. bu nedir arkadaş. porto'da oynuyormuş da bilmem neymiş. arkadaş yok mu büyük takımlarda falan bu paraya başka forvet?

  fatih terim: piontek'in takımıyla avrupa şampiyonasına gitti eyvallah. ama arkadaş burası galatasaray. ankaragücü'ne, göztepe'ye benzemez. zaten kendisinin uğursuzluğu da malum.