• 18187
    kendisini kutluyorum; kaç haftadır milleti forvet, tff, mhk diye avutup duruyor. 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçında hakkımız yendi; peki biz o maçta iyi mi oynadık? 23 kasım 2018 galatasaray konyaspor maçında hakkımız yendi ama biz o maçı sadece 1 pozisyonla bitirmedik mi? üstüne üstlük rakibe de 3 net pozisyon vermedik mi?

    32 takımlı şampiyonlar ligi'nin en az koşan takımını ben mi yarattım? porto, şalke, lokomotiv gibi son derece dişimize göre bir grupta 5 maçın 4'ünde tff yüzünden mi gol atamadık? trabzon, porto, şalke, lokomotiv ve hatta yeni malatya gibi görece iyi deplasmanların hepsinde yenilip 1 tane bile gol attırmayan halis özkahya ya da hüseyin göçek mi? hiçbir takımda görülmeyen bu kadar adale sakatlığının nedeni ali koç mudur?

    geçelim bu işleri sevgili sözlük. iyi değiliz, kötü oynuyoruz. bunların tüm sebebi teknik ekip ve yönetimdir. oyunculara bile eleştiri en sonda geliyor benim için. 25 kişilik takımda bir tane bile formda oyuncu yoksa sorunu başka yerde aramam. üzgünüm, terim'in en ağır şekilde eleştirilmesi lazım. artık uyanın; ipler asla bir kişinin eline verilemez! türkiye gibi bir ülkenin şu günlerinde yaşayan bizlerin bunu çok çok iyi bilmesi lazım.