• 18026
    adamın türkiye futbol federasyonu ve onun yardakçılarıyla ettiği mücadele yetmiyor, bir de galatasaraylı olup kendisine bel altı vuranlarla mı mücadele etmesi gerekiyor?

    “hocam bu sene takımın temposu yetersiz ama seneye böyle olmayacaktır sana güveniyoruz” diye eleştirmekle -ki hoca başımızda olduğu 8 sezonunun 7’sinde bu ligi şampiyon bitirmiş, galatasaray’ı destekleyen her insan evladının kendisine güvenmesi adına kuvvetli bir argüman- “kebapçıdan dayak yiyen parator” şeklinde bel altı vurmak aynı şey değil.

    kimseye fiziki bir müdahalede bulunmadığı bir müsabaka sonrası 7 maç ceza alması birilerinin kendisine operasyon yapma gayesinde olduğunu açıkça göstermiyor mu? böyle bir durumda ben söz konusu operasyonun el birliğiyle karşısında durmayı (takımımızın temposu konusundaki eleştirileri %100 haklı bulmama rağmen) bu sezon oynadığımız futboldan önemli görüyorum.

    bizi yıpratmaya çalışanlara “biz birlikteyiz ve güçlüyüz” mesajını verelim, teknik-taktik problemler çözülemeyecek hadiseler değil.