• 19528
  evvela temizlik yapılmalı. tolga, eren, selçuk'un durumu ne olacak?
  tarık, umut gündoğan, endoğan gibi kamburlar ne olacak?
  gomis, rodriges gidecek mi kalacak mı?

  gönderilenler gittikten sonra bile esas ekipten kimse gitmese bile;

  1 - yedek yerli 30 yaş üstü tecrübeli kaleci
  2 - sol bek - anagatomo
  3 - denayer - kiralık veya bonservis
  4 - orta sahaya koşan basan 30 yaş altı orta saha - yabancı
  5 - gomis kalır 1 giderse 2 adet yabancı kaliteli golcü
  6 - rodrigesi zorlayacak hatta yedekleyecek sol kanat - yerli veya yabancı

  duruma göre en az 6 hatta daha fazla transfer yapalım; işimize bakalım. kiralık, bedelsiz bir sürü uygun oyuncu var. eminim bunların scoutingleri zaten yapılmıştır. paniğe gerek yok. dünya kupası bitmeli. artık bu sene mecburen transfer ağustos yapılmak zorunda, fiyatların normale dönmesi için.

  belhanda kalır arkadaşlar. geçen sene transfer edip dünya para ödediğin adamı 1 yıl sonra satamazsın. ha 10 milyon ve üstü para verilir o zaman satarsın ama öyle bir teklif gelmesi mümkün değil. bir de neden bu kadar eleştiri alıyor anlamıyorum. belhanda playmaker görevini iyi yapıyor, gayet iyi bir pasör, topla driplingi var, 27 yaşında, teknik kapasitesi çok iyi, geçen sezon
  çok katkı yaptı. snayder'le veya başkası ile karşılaştırma yapmaya gerek yok

  ayrıca belhanda varken emre akbaba alırnı mı alınır. ama zenginsindir paran vardır 5-6 milyon bastırıp alırsın. ama ikisi aynı anda ilk 11 oynamaz. lüks olur bizim için. paramız olsa şahane bir zenginlik. kenarda emre veya belhanda'nın olduğunu birbirlerini yedekledikleri bir takım muhteşem olur.

  defans hattı için keşke iyi bir stoper bulsak ama geçen yıl yapılan maicon yatırımı elimizi kolumuzu bağlıyor. keşke o kadar para harcandıktan sonra daha iyi bir stoper alınsaydı. kuzeyli, orta avrupa'lı, italyan bir sürü alternatif arasında gidip 7 milyon euro verip maicon'u almak bence iyi bir tercih olmadı. fatih hoca'nın tarzı hiç değil. aşırı ağır ve çok hata yapıyor. bir tek o benim canımı sıkıyor.