• 428
  sevgili galatasaray sözlük yazarları;

  disturbed nickli üyemiz geliştirdiği mükemmel proje ile galatasaray aşkı ile yanıp tutuşan herkese; senelerdir arzu ettiğimiz somut bir şey yapma fırsatı sunmuştur. dahası yardımlarımıza ihtiyacı var.

  detaylı bilgi için (bkz: #2410011)

  fakat uzun bir entry yazmış, okumaya üşenenler olabilir. gözden kaçmaması adına projenin kısa bir özeti şu şekilde;

  --- alıntı ---

  dursun özbek herşeye ve onca skadala rağmen aday oldu, muhtemelen de başkan seçilecek.

  ben işim gereği istanbul'da iyi bir yerde post prodüksiyon yapıyorum, iş tanımım, mograph, editing.

  bugüne kadar hiç yapmadığım bir şey yapacağım, ben bunu dursun özbek'e karşı değil genel kurula karşı yapmak istiyorum bütün olanı biteni tüm galatasaraylılar görsün istiyorum.

  seçime daha çok var, ben 20-30 dakikalık bir dursun aydın özbek belgeseli yapmak istiyorum. ayrıca 15'er saniyelik prerolller, 6 saniyelik bumperlar. emin olun sizlere yemin ederim ne mustafa cengiz ne ozan korkut tanırım sadece ve sadece bir şeyler yapmak istediğim için en azından çabaladım diyebilmek için.

  20 dakikalık akıcı, kaliteli, herşeyi anlatacak bir belgesel ve herkes izleyemez, zaman ayırmaz diyerek twitter'da dönecek preroll yani kısa videolar yapmak istiyorum.

  ancak işim gereği bilenler iyi anlayacaktır, pek vaktim olmuyor.
  sizlerden isteğim, öğrenci kardeşlerim olur, bu iş için bende varım diyen olur malzemeye ihtiyacım var yani; dursun özbek'in skandalları say say bitmez, topla topla bitmez.

  eski başkanın yaptığı her skandal hata, verip tutmadığı sözler, sportif açıklamaları, riva florya ihaleleri, açıklamaları, genel kurulda yaptığı yanlışlar, galasaray'a yüklediği maddi külfetler, galatasaray'ın aleyhine yaptığı yanlışlar. işin aslı galatasaray başındayken yaptığı her hareketini toplamak gerekiyor.

  ben hepsini görsele dökeceğim. yazılarını yazacağım, senaryosunu yazacağım, editini, rengini, sesini, animasyonunu yapacağım.
  bu işte benimle birlikte olabilecek arkadaşlara ihtiyacım var. boş bir şey yapmak istemiyorum, sadece benim bulduğum haberler ile olmayacak, çünkü arayacak vaktim yok, herşeyi bulmamız gerekiyor. üzerinde konuşmamız gerekiyor. biliyorum ki birbiri ile bağlantılı bir sürü olay çıkacaktır.

  bu işe vakit ayırabilecek arkadaşlardan rica ediyorum lütfen yardım edin. sizden bu skandalları, linklerini istiyorum.

  --- alıntı ---

  her birimiz el atıp aklımıza gelen dursun özbek yönetimi skandallarını, usulsüzlüklerini, beceriksizliklerini arkadaşımıza bildirirsek içerik olarak en doyurucu çalışmayı yapmasına yardımcı olabiliriz. ancak sizlerden ricam lütfen disturbed'e içerik gönderirken kulaktan dolma şeyler yazmamanız. madem bu belgesel hazırlanacak, itibarına gölge düşürecek en ufak bir bilgi dezenformasyonu olmamalı. disturbed'i de gelecek çok sayıda bilginin doğruluğunu teyit için araştırma zahmetinden kurtarmak adına lütfen güvenilir kaynakları da attığınız mesajlara ekleyin.

  seviyorum diyen herkes için fırsat. tek yapmamız gereken zihinlerimizi zorlamak.

  --- alıntı ---

  galatasaray'ın yararına olacak bir taşı yerinden kaldırıp, iki metre öteye koyanlara bile müthiş bir saygı duyarım.

  --- alıntı ---

  (bkz: alparslan dikmen)