• 556
  --- alıntı ---

  mehmet özbek ile konuştum; "5 milyon € pazartesi sabahına oyunculara ödeme yapılması gerekiyor, biz bulmuştuk, yeni yönetim ne yapacak göreceğiz" dedi. mustafa cengiz geldi ama parası var mı? ne yapacak bilinmez. dursun bey planlıydı.

  --- alıntı ---

  kendisine haber vereyim, takip ediyorsa öğrensin, galatasaray'ın 22 ocak pazartesi günü oyunculara 5 milyon eu ödemesi varsa bu ödemeyi dursun özbek yönetimi yapacaktır. e 5 milyon eu'yu da bulduklarına göre ortada sorun yok demektir.

  neticede mustafa cengiz mazbatasını bir gün sonra yani salı günü* alacak ve resmen görevin devir teslimi olacaktır. o ana kadar yetki eski başkandadır. biz levent tüzemen'in mevcut durumuna zırcahillik diyoruz. allah kimseyi ekmek yediği mesleğine bu kadar saygısız ve ilgisiz hale düşürmesin.

  ehil olmayanların mevkileri kapıştığı yeni türkiye'nin medya yüzüdür ve nedense bu çapsızlar birbirlerini çok tutarlar. ancak galatasaray dün de gösterdi ki bu düzene bir yere kadar tahammül edebilen ve sonra da kapıyı gösteren bir camiadır. o bol sucuk ekmekli günlerin sonunun gelmesinin acısı bu sanırım...