• 14463
  şu an da galatasaray taraftarının fatih terim ile ilgili düşüncesi farklılık gösterebilir. her kimin ne düşüncesi varsa hak veririm. yıldırım demirören ile verdikleri pozu asla unutmayacağım. kendisine çok ama çok öfkeliydim. kesinlikle o andan itibaren fatih terimsiz bir galatasaray düşündüm. ama gelinen şu noktada takıma dönmesini çok istiyorum.
  neden mi;
  - bu kadar büyük bir kadronun verimsiz hocaların elinde heba olmasını istemiyorum.
  - artık yönetimin maşalığını yapan bir teknik adam görmek istemiyorum.
  - haksız yaptırımlara boyun eğen basiretsiz başkanımız ve yönetim kurulumuz varken, üstüne bir de maç oynanırken sahada cüneyt çakır gibi eyyamcıların ırzımıza geçmesini kenarda sessizce izleyen birinin olmasını istemiyorum.
  - sırf başkanın kardeşi diye futbol takımını yönetecek gücü kendinde görenlere, "burada teknik direktör benim, sen kimsin ulan" diyemeyen birinin olmasını istemiyorum.
  - kendi kalibresinde, eksikleri olan bir takımdan 5 gol yiyipte, basın toplantısında kendini haklı çıkarmak için ona buna bağırıp şovmenlik yapan birinin olmasını istemiyorum.
  - şenol güneş, aykut kocaman gibi hocaların galatasaray maçlarını ellerini ovuşturarak beklemesini istemiyorum.
  - sonradan görme abdullah avcı gibi hocaların maçtan sonra galatasaray'ı nasıl yendiklerini hikaye anlatır gibi anlatmasını istemiyorum.
  - adında sırf " büyük maç " ibaresi geçti diye, takımı baştan aşağı değiştiren bir hocayla, büyük maçlarda madara olan bir takım izlemek istemiyorum. istemiyorum. istemiyorum. istemiyorum.
  arada kırgınlık, kızgınlık ya da aramızda ne varsa hepsini çözeriz; hem galatasaray ile yarım kalan hesabın var, hem de intikamını alman gerekenler var, biliyorum hocam. yukarıda istemediğim tüm sebeplerden dolayı senin galatasaray' a dönmeni istiyorum. haydi hocam bildiğin ne varsa yak gel !