• 7558
  arkadaşlar, beyler, bayanlar, romalılar! *

  allah rızası için, sürekli kandırılan, aldatılan, bir gün fetö'yle yatağa girip bir gün pkk'ya seyyar mahkeme götüren, şehirleri bombalarla doldurduklarını bildikleri halde hiçbirine ses çıkarmayan, diyarbakır hava üssü'ndeki bayrağımız bir orospu çocuğu tarafından göz göre göre indirilirken askere ateş emri verdirtmeyen, 15 temmuz sonrası götü sıkışınca 2006'dan beri binalarına ilk kez atatürk posteri asan fırıldaklara sınırsız yetki vermeyin.

  allah'ınız var ise, vicdanınız var ise kendisinden yardım isteyen kanserli kızın eline para tutuşturanları, soma'daki madenciyi yerde sürükleyip tekme tokat dövenleri, anayasadan inanç özgürlüğünün teminatı olan laiklik ilkesini kaldırmaya çalışanları, "atatürk" diyemeyip gazi diye geçiştirenleri, şikeyi aklayanları ve bu uğurda muhteşem bir fenerbahçelilik sergileyenleri başımıza tac etmeyin.

  allah rızası için ülkeyi eyaletlere böleceğiz diyen danışmanlarının hiçbirini hadi sırf şekil olsun diye bile uyarmaya dahi tenezzül etmeyenleri, "osmanlı'da da eyalet sistemi vardı, kürdistan lazistan vardı" diyenleri, "biz bop'un eşbaşkanlarından bir tanesiyiz. diyarbakır bu projede bir merkez olabilir" diyenlere ülkemizin, uğruna nice şehitler verip nice kanlar dökerek kurduğumuz türkiye cumhuriyeti'nin tapusunu, geleceğini emanet etmeyin.

  allah peygamber rızası için, ateist ya da deist ya da agnostik ya da artık neye inanıyorsanız onun sizde ifade ettiği kutsallık için, yarın oyunuzu ülkeyi kutuplaştıranlar, halkın yarısına terörist diyenler, soma'da israil dölü deyip şehit yakınına saldıranlar için kullanmayın.

  bakın bu çıkıştan önceki son viraj. sürekli aldatılan, kandırılan ve bu kandırılmalar yüzünden 2-3 senede 1000'den fazla asker-sivil-polis şehitler verdiğimiz bir adama sorgusuz sualsiz, keyfi, sınırsız yetki verilmesinden bahsediyoruz. durumun ciddiyetinin farkına varın!

  l ü t f e n !

  allah rızası ya da kutsal addettiğiniz herşey için sandığa gidin!

  saygılarımla.