• 10
    30 yaşındayım ve ülkede yaşamanın getirmiş olduğu bilgi birikimi ekleyerek, taraftar romantikliğini bir kenara bırakarak konuşursak riva florya gidiyor diye boşuna ağlanacak yazıdır. kardeşim böyle kıymetli arazileri türkiye gibi bir ülkede sana yedirmezler. herhangi bir sistem işliyor mu ki bir itiraz, iptal olsun. bizim sistemler ancak dostlar alışverişte görsün sistemi.

    florya ve rivanın projeleri çoktan çizilmiş, saraya onaya gitmiş, fiyatlar için olur alınmış gelmiştir. istanbul'da böyle kupon arazi olacak da stat ve vergi cezaları için aranın bozulmaması gereken hükümet varken galatasaray serbest piyasa koşullarında bu arsaları değerlendirecek öyle mi? buna inanan varsa onu naifliğinden dolayı gözlerinden öpüyorum.

    dursun özbek ve genel kurulda gerekli anlaşmaları el altından yapmış ve sakalını almıştır. galatasaray'ın arazileri hiç edilir, karlar paylaşılır, zengin olan biraz daha zengin olur. olan bizim gibi yeri geldiğinde soğukta, karda kışta bile maç izlemeye giden, lisanslı ürün alan, maaşlı, ağır vergiler altında ezilen ve karamsarlıkta ufku genişleyen "mal" taraftar grubuna olur.

    hala dursun özbek ve genel kurul buna nasıl izin verdi diyorsanız son bir örnek vereceğim; "telefonda hüngür hüngür ağlayan 78 yaşında türkiye'nin sayılı sanayicilerinden erdoğan demiören." o para ve güç hırsı hiç bitmez renktaşlar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın