• 3052
  sezon öncesi transferler yapıldığında, ''bir kumar oynuyoruz, bu takım ya çok iyi ya da çok kötü olacak, ortası yok'' şeklinde bir yorum yapmıştım.

  nitekim daha ilk transferimiz nenad kristic ile yollar sakatlık sebebiyle sezon başlamadan ayrıldı. bu bile büyük kumarın habercisiydi, sezon içinde sakatlansa bir de pivot bulmak için uğraşıp duracaktık.

  şu anki tabloya bakacak olursak, takım yukarıda yaptığım tanımın çok kötü kısmında. zira euroleague'de hedeflediğimiz yerin uzağındayız ve deplasmanda maç kazanamıyoruz, türkiye ligi'nde ise 10 maçta 3 mağlubiyetimiz var ve 2 tanesi hiç olmaması gereken kayıplar.

  bütün bunlara ek olarak, daha ocak ayı bile gelmeden büyük beklentilerle transfer ettiğimiz russ smith, justin dentmon ve deon thompson ile yollarımızı ayırdık.

  sonuç olarak henüz kaybedilmiş bir şey yok, zararın neresinden dönersek kârdır. şimdi elimizdeki bütçeyle en iyi guard ve forveti bulmak zorundayız. alacağımız oyuncular bu kez katkı verirse, yine geçen sezon olduğu gibi mutlu tablolar görebiliriz.

  ergin hocamın kredisi bende bitmez, ben inanıyorum. umarım hocada da o inanç, heyecan ve istek vardır.