• 8180
    klasik yeteneksiz galatasaray kongre üyelerinin başkan olabileninden. diğerlerine göre daha bilgili ve kültürlü ancak ne galatasaray televizyonu'na bir gelişim katmıştır, ne galatasaray store'a bir gelişim katmıştır, ne galatasaray dergisi'ne bir gelişim katmıştır. bir de tek adamcılığa soyunup eline yüzüne bulaştırınca kaçıp gitmiştir. bunları söyleyince yalan söylemiş gibi bir dünya tepki görüyoruz ama diğerlerinden sportif olarak bir iki adım öne çıkan hamleler yapması, beceremediği ve bıraktığı başkanlığını layığıyla yerine getirdiği anlamına gelmez.
    yanına avantacıları toplamasaydı, akıllı hamleler yaparak doğru bir sistem kursaydı heykelini nereye dikeceğimizi konuşuyor olurduk ancak kendisi de tıpkı dursun özbek, adnan polat, özhan canaydın vs. gibi ideal başkan değildir.
    sneijder ve drogba galatasaray tarihi için önemli transferlerdir. şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynamak galatasaray tarihi için önemli başarılardan birisidir. ama bunlar görüp görebileceğimiz en iyi başkan demek için yeterli kriterler değildir. bunu aslında kendisini laf söylenemez ilan edenlerde biliyor ama son yıllarda daha iyi bir örnekle karşılaşmadıkları için mükemmel muamelesi yapıyorlar.