resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:68
Uyruk:Türkiye
 • 10708
  yıl olmuş 2016 halen bu adama taktik bilmiyor, sadece gaza getirmekle, iletişimle başarılı oluyor diyenler var. takıma bi emekli general getirelim o zaman ondan daha iyi gaza getirecek adam olur mu? yapsın bizi şampiyon.

  kendisi hamzaoğlu ile karıştırılmamalıdır. oyunu okumayı bilen, yardımcı ekibin öneminin farkında olan ve yanına hep en doğru ve en iyi isimleri getiren, idman-kondisyon çalışmalarını her zaman doğru yapan kısacası işinin kurdu bir hocadır. bugün bence kendisinin gidip de başarısız olacağı bir takım yoktur. yeter ki kimyası uyuşsun. ancak galatasaray'ın başındayken federasyonun teklifini kabul etmesi benim açımdan kabul edilemez birşeydir.

  döneminde takıma dahil olan futbolcular ;

  muslera
  eboue
  riera
  sercan yıldırım x
  yiğit gökoğlan x
  tomas ujfalusi
  melo
  engin
  necati
  ceyhun x
  selçuk
  elmander
  amrabat
  sneijder
  burak yılmaz
  hamit altıntop
  dany x
  drogba
  furkan özçal x
  cris
  bruma
  chedjou
  umut bulut

  evet arkadaşlar 2.5 sezon takımda duran bu hocanın takıma dahil ettiği futbolcular bunlar ve tamı tamına 23 kişi. hocanın ayrılmasının üzerinden de 2.5 sene geçti ve o zamandan bu zamana yaptığı transferlerden burak'ı da sayarsak yanında muslera, selçuk, sneijder, hamit, chedjou, umut ile beraber 7 kişi halen takımda görev alan ve genellikle onbir oyuncularıdır. düşünün neredeyse 5 sene önce getirdiği adamlar bile 11 oyuncusu halen. kalan 16 isimden sadece 5 tanesi yanlış transfer bana göre. çelişkili olan amrabat parasını çıkartan hatta bizim salak gibi ucuza satıp elin malaga'sının üstüne fiyat koyup watford'a saldığı bir isim. bruma ise her türlü geldiği fiyata satabileceğimiz bir topçu ve işlenirse halen çok daha değerli bir oyuncu haline gelebilir. cris bedelsiz geldi, bir sezon boyunca rotasyonda sakince işini yaptı ve gitti.

  ayrıca şuanda beğenmediğimiz hamit, burak, umut, selçuk, eboue gibi isimlerin hepsi de kendi döneminde %101'ini aldığı ve canavar gibi oynayan futbolculardır. şuanki yaptıklarıyla kıyaslanmamalıdırlar.