• 14110
  kimsenin galatasaray'a hiçbir bedel ödetmediği kulüp.

  4 sene önce stoperinde kim vardı ?
  - ujfa ve semih. yedekleride servet çetin ve gökhan zan gibi tecrübeli isimlerdi.
  şuanda kim var ?
  -32 yaşındaki sol bekten devşirme hakan, 24 yaşına gelen ve gün geçtikçe gerileyen semih. beli dönmeyen, konsantrasyonsuz ched. yedeklerde de koray var :)

  4 sene önce sağ bekte kim vardı ?
  28 yaşında olan ve 7 sene arsenal'de oynayan eboue. yedeğinde ise tanıdık bir isim 27 yaşındaki sabri.
  şuanda kim var ?
  -27 yaşındayken yedek olup, 31 yaşındayken as çıkan sabri. yedeğinde tarık çamdal denen yeteneksiz bir arkadaş.

  4 sene önce orta sahada kimler vardı ?
  26 yaşındaki maestro selçuk, 28 yaşındaki melo, 28 yaşındaki deli engin, 29 yaşındaki ispanyol boğası riera, hatta 20 yaşındaki ve her maç iş yapan emre çolak.
  şuanda kimler var ?
  30 yaşına gelen selçuk, 32 yaşında olan kariyeri akhisar'da parlayan birlo, 21 yaşındaki kariyerinde sadece bizden önce bi sezon 17 profesyonel maça çıkan jose, kim olduğu belirsiz jem paul karacan ve şuanda 30 yaşına gelen alman panzeri lukas podolski.

  4 sene önce forvette kimler vardı ?
  ulu viking johan elmander, gol kralı milan baros, bir önceki sene bursa'da patlama yapmış 21'lik sercan, galatasaray'ın evladı necati. şuan hanginiz sercan oynasa burak'tan kötü olur diyebilir ?
  şuanda kimler var ?
  30 yaşındaki artık başarıya doymuş ve zihnen bitik durumdaki burak yılmaz. 2.5 ay sonra 33 yaşına girecek olan umut bulut.

  şimdi hadi çıkın da diyin bakalım galatasaray güçlüydü ve üstünde oyunlar oynandı diye. lan oyunu biz kendi kendimize oynadık. yabancı sınırı varken bile kadromuz daha iyiydi, bir de şimdiki kadroya bakın. neyse bursaspor taraftarlarının dediği gibi arkadaşlar ;
  (bkz: şampiyon takımın anasını siktiniz)