• 3545
  --alıntı--

  bildiri | geçici başkan sayin “yarsuvat’a!”

  henüz 3 aydır galatasaray başkanlık görevini sürdürmesine rağmen asırlık camianın tüm değerlerine ters düşen duygun yarsuvat, gerek icraatlarıyla gerekse de açıklamalarıyla oturduğu koltuğun saygınlığını zedelemeye devam ediyor! sürekli olarak başşikeci’ye komplo kurulduğuyla ilgili hiçbir dayanağı olmayan ve başşikeci’nin bile aklına gelmeyen iddialar ortaya atarak gündem saptıran yarsuvat’ın bu tavrına karşı sabrımız kalmadı!

  galatasaray’ı zor günlerden çıkarması için göreve getirilen geçici başkan ve yönetimi, kendilerine galatasaray camiası tarafından biçilen görev dışında her şeyi yapıyor!

  öncelikle geçici olarak göreve gelmeniz size galatasaray başkanlığınızı arka plana atıp “hukukçu” kimliğinde konuşma hakkını vermiyor! 3 senedir süren davada hukukçu olduğunuzu hatırlamadınız da bugün galatasaray başkanlığı koltuğuna gelince mi aklınıza geldi? kendi taraftarıyla yaşadığı sorunlardan dolayı 6222 nolu sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesi kanunu çıkartan sanığı, kendi hazırladıkları yasadan hüküm giymemek için yasanın değiştirilmesi adına taklalar atanları ve başşikeciyi aklamak size mi düştü? yoksa koç grubunun damadı inan kıraç; sizi başkanlığa getirirken kendisinin de defalarca savunduğu şikeyi aklamanızı mı şart koştu? inan kıraç; geleceğin muhtemel fenerbahçe başkanı akrabası "yalı çocuğu" uğruna galatasaray’ı şike sürecinde sindirmek için sizi piyon olarak mı kullanıyor?

  bilin ki ne camia içindeki “sözde” gücünüz, ne de size bu görevi verenler galatasaray camiasının mücadelesini durduramayacaktır!

  sportif yargılamalarda şike konusunda ceza verilmemesi için türlü taklalar atılan, bu süreçte adeta dansözlük yaparak yeniden yargılama kararı çıkartan ancak buna rağmen mahkeme tarafından “hiçbir delilin kumpas olmadiği” vurgulanan, avrupa’da tüm mahkemelerde şike suçu sabit olan ve defalarca kendileri bile şikeyi itiraf eden tescilli şikecilere hangi hukukçu kimliğinizle sahip çıkıyorsunuz? elinizde hiçbir delil yokken başşikecinin ağzıyla konuşmanız ve “o diyorsa öyledir” dışında hiçbir argüman ortaya koyamamanız sizin başkanlıktan daha çok önemsediğiniz hukukçu kimliğinizin de kalitesini ortaya koyuyor!

  biliniz ki bu söylemleriniz ve yaptıklarınız, sadece galatasaray tarihi’ne değil, türk hukuk tarihine de bir kara leke olarak yazılacaktır!

  kısa süreliğine verilen başkanlık görevinizi bırakıp galatasaray düşmanlarıyla kol kola yürümenizi galatasaray taraftarı hiçbir zaman unutmayacaktır!

  galatasaray sizden icraat beklerken sizin galatasaray düşmanlarıyla kol kola yürümeniz, bu camianın sizin gibi şahsi menfaatlerini galatasaray’dan üstün tutanların kökten temizlenmesi gerekliliğini de bu camiaya tekrardan hatırlatacaktır!

  ultraslan

  --alıntı--

  gayet yerinde bir bildiri yayınlamış olan taraftar topluluğudur. geç bile kaldılar.