• 5372
    2 şubat 2013 bursapor galatasaray maçı'nda burak yılmaz'ı oynatmamasına anlam vermiştim. çünkü kendisi kazanan takımı bozmayan biri genelde. ancak bir önceki hafta 27 ocak 2013 galatasaray beşiktaş maçı'nda burak'ı neden oynatmadığına anlam veremeyip kendi kendime eleştirmiştim fatih hocayı.

    şampiyonlar ligi'nin en değerli oyuncusunu nasıl keser, demiştim.

    10 şubat 2013 galatasaray antalyaspor maçı sonrasında verdiği röportajda; "hava topuna çıkan, ileride presi ilk başlatan, ofsaytta yürümeyen, kovalayan" bir burak istediğini lafla anlatamadığı için bu şekilde anlatmaya karar verdiğini söyleyince ve son iki maçta iyi oynayan sabri'yi yabancı hakkı olmasına rağmen kesmeyip, ona hakettiği formayı verdiğini de gördüğüm için anladım ki, kadroda fatih terim bir tercih yapıyorsa, senin benim bilmediğimiz bir şeyler bildiğindendir.

    kendisine; burak'ı arzulanan burak olarak tekrar bize kazandırdığı için teşekkür ediyor, hem de bunu beşiktaş ve bursa gibi iki çok kritik maçta hiç korkmadan burak'ı keserek yaptığı için taşaklarına kurban olduğumu belirtiyor, kendisine haksız yere kızdığım için özür diliyorum. allah benim cezamı... tamam sakinim.
    düzeltme:imla