• resmi imzaların da atılmasıyla florya ve riva arazilerinin 27.12.2016 tarihi itibarıyla yeni sahibi diyebiliriz.
  kazanç üzerinden kar payı verilecek galatasaray'a. geçmiş olsun şimdiden. adamlar 10 liralık şeyi yandaşına 1 liraya satar sen de gıkını çıkaramazsın. ancak birileri cebini çok ama çok sağlam doldurdu burası kesin.

  bu işin suçlusu galatasaray kongresidir. seni dolandırmak, senden çalmak isteyen her zaman çıkar. hatta bazen kendi beynin yapar bunu. sınırlı kaynağını çok da ihtiyacın olmayan fiyakalı bir ayakkabıya yatırmak istediğinde dur diyecek bir bilincin olmalı. işte o bilinç galatasaray'da kongreydi, genel kuruldu. ancak hür iradeye sahip olmadıkları, camianın değerlerini taşımadıklarını evet derkenki oy oranları gösteriyor. galatasaray'da hiç bir şeye bu kadar yüksek kabul çıkmamıştır. en mantıklı olanına bile. içinde yüzlerce hayri kozak barındıran ortam burası... nasıl çıksın? velhasıl sen de hükümet baskısı, ben diyim belirleyici gücü olanların komisyondan kendilerine düşecek pay... bu tablo, bu eser galatasaray genel kurulunundur. gurur duyabilirler.

  şimdi dursun aydın özbek rahat rahat mehmet ekici'yi transfer edebilir. parası çıktı nasıl olsa...

  kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/...alar-atildi-40318612
 • --- alıntı ---

  emlak konut'tan galatasaray açıklaması: florya protokolü iptal!
  emlak konut gyo, galatasaray ile yapılan riva ve florya projelerine ilişkin protokolün feshi için sürecin başladığını açıkladı

  emlak konut gyo tarafından kap'a yapılan açıklamada, "galatasaray spor kulübü derneği mülkiyetinde bulunan beykoz ilçesi riva mahallesinde kain taşınmazlar ile bakırköy ilçesi florya mahallesinde kain taşınmaz üzerinde proje geliştirmek amacıyla galatasaray spor kulübü derneği ile şirketimiz arasında 2016 yılında imzalanan protokollerin feshi süreci başlatılmıştır. "

  --- alıntı ---

  https://haberglobal.com.tr/...protokolu-iptal-5938