• 14028
  bu adam 2011'de takım kurulmuşken sattı gitti bizi son anda. bu adam geçen sene daha barcelona'ya transfer olup bulutlarda uçarken, ona ihtiyaç varken yaptığımız teklife komik dedi. şimdi transfersiz barcelona'da hazırlık maçında bile yedek kalıyor. göbeği kendinden 100 metre ötede gidiyor. avrupa'da kimse istemedi, kariyeri dipteyken biz bu adamı neden tutup ordan çıkarıyoruz. takım zaten iyi, şampiyon olursak bu adam tekrar göz önünde olacak. bu değişik adam bunu hak etmiyor. bırakın göbeğine göbek katsın, ebru şallı'ya yazılsın. sonra bi umreye gider allah nasıl olsa affeder, biz affetmeyelim.
 • 14029
  eğer geldiyse son anda gidip kazık attığı gibi bu sene de son anda gelip kazık atmıştır. gidişi şampiyonluğu getirmiş gelişi de kaybettirmiştir. bir şeyler olsa da transferi olmasa keşke:( şahsi kanaatim milli takımın menfaati gibi sebeplerle yukarıdan baskılarla alınmış olabileceğidir. terim'in bizden koparılıp dağılmamıza yol açıldığı gibi aynı sebeplerle transfer ettirilmiş, içimize sokulan truva atı da olabilir. vallahi arda düştük ocağına oku buraları ne olur gelme.
 • 14030
  galatasaray taraftarı arda turan'ı neden istemiyor. gecenin bu saatinde naçizane yazdığım bu değersiz entry uğur karakullukçu'nun kendisi girip bu entryleri okuyor demesinden dolayı yer bulmaktadır. cok değil 2 yıl önce 40 milyon euro karşılığında barcelona'ya transfer olup ilk sezonunda beklentileri bir miktar karşılamıştı ikinci senesine pozitif bir giriş yapıp bana kalırsa sadece ''doyduğu'' için farklı şeylere yönelerek futboldan soğudu arda. euro 2016'da yaşadıkları travma, fatih terimle girdiği tartışma, sürekli aldığı eleştiriler bu değerdeki bir oyuncuyu yıpratmaya yeter de artar bile bence. evet arda gelsin diye son gün sürekli sosyal medyayı güncelleyip takip etmeyeceğim çünkü durarak oynadığı futbol ve şuanki fizik yapısının galatasaray futbol takımını 2017-2018 sezonunda kaldıracağını düşünmüyorum ancak arda artık bu yıpratılmadan çok sıkıldı ve galatasaray macerasına girerse bunun tek sebebi olacak. kendini yeniden ispatlamak isteyecek bu adam. diyecek ki ben bu kulüpte doğdum buradan avrupaya gittim şimdi geldim ve bakın ben bu yüzden buralara kadar yükseldim. onu istemeyen taraftara koşacak gol atıp, o gole sevinen taraftarı görüp ondan güç alacak. arda şu an bizim ona olduğumuzdan daha muhtaç. ama bu ülkeden taparak gönderdiğimiz wes'de inter'de kimsenin yüzüne bakmadığı bir adamdı. bazen seni yukarı çıkaranlara daha çok bağlanırsın, o yüzden gelsin arda. olmazsa, değişmezse, düzelmezse o zaman ben dahil hepimiz en ağır eleştiriyi yaparız. affetmek, sevmek, bağrına basmak büyüklüktür. bu çocuk hepsini en az bir kez hakediyor biz de tüm türkiyeye dönüp koca kafa bizim evladımız bu ülkenin en yetenekli futbolcusudur diyebilmeyi hakediyoruz.
 • 14034
  hala 'gelsin, tutmazsa hep beraber eleştirelim' diyenler var. inanamıyorum aq bu adamın saha içinde işi çok net bitmiş. gelip 'adam gibi adam' arkadaşlarıyla birlikte ilk 11'e girmek için basında haberler çıkartmak dahil ne kadar pislik varsa yapıp sonunda tudor'u göndertip kariyersiz bir türk hocayla takımın ağzına sıçacaktır. gelme arda, 10+ gol 10+ asist yapacak olsan bile gelme. çünkü senin bozma ihtimalin olan şeylerden vazgeçmek istemiyoruz.
 • 14035
  gelirse güzelim takimin agzina sicacak topcu.

  gelme kardesim, madem burayi takip ediyorsun gelme istenmiyorsun. gece gece uykumu kacirdi bu saatte entry giriyorum.

  gelsin bir bakalim diyen arkadaslara da soruyorum bu eleman bedavaya mi oynayacak? esek yüküyle para alacak üstüne yeniceriler canlanacak amk.
 • 14036
  arda'nın borusu ötmez bu takımda, ki arda da bazı şeylere teşebbüs etmeyecek kadar akla sahiptir. "taraftar beni istemiyor" demesinden belli bazı şeylerin farkında olduğu.. topunu oynar, uslu uslu oturur. oynayan yerli yokken arda kiminle yeniçerilik oynayacak?

  gelsin gelmesin ayrı, geldikten sonra köstek olup yuhalayıp taraftar olarak takımın yoluna taş koymak ayrı.

  aslolan galatasaray...
 • 14038
  sorun bu adamın sahada tutup tutumaması değil. bunu anlamak istemiyor insanlar. takımın dibine dinamit koymaktır arda'yı bu takıma getirmek. bir süredir tartışılan yabancı sınırının baş adamlarından bu da. getirmeyin bunu.

  gelme. git nereye gidiyorsan. bozma huzurumuzu.

  hala daha "kiminle yeniçerilik yapacak" diyorlar. aklımı yitireceğim. adam terim'i yemiş milli takımda. girmiş uçağa gözüne baka baka "senin a*ına koyayım" demiş terim'e neredeyse. hala daha "kiminle yeniçerilik yapacak?" deniyor. adam kendisini padişah gibi görüyor yahu. ne yeniçeriliği?
 • 14042
  fenere git, arenada 3 gol at 3 assist yap sonrada tribünlere sus işareti yap ama yine de gelme bize.

  başakşehir'e emre kankanın yanına git abi kardeş takılırsın.

  beşiktaş'a git bir yere git ama bize gelme.

  ve bize gelirsen, iyi oynasan bile takım en ufak kötü gittiğinde tüm suçlu sen olursun bunun farkına var.
 • 14046
  bu adamı savunan kör guruh varya, gün gelir ardanın yaptığı gibi büyüklerine saygısızlığı, insanları sırtından vurmayı, sözünün arkasında duramamayı kendine yakıştıran bireyler olurlar. kısacası yeni türkiye kavramı neyse odur, arda da kendileri de bu ve bunun gibi çivisi çıkmış bireylerdir.
  kısacası arda bey, bu formayı terletmek senin için eskisi kadar kolay değildir. bu arada galatsarayın evladı tugay kerimoğlu'dur, bülent korkmaz'dır. sen buğday ambarındaki aç tavuksun.
 • 14047
  cavanda bile daha karakterli bir adamdır. adam duruşunu hiç bozmadı en azından. bu adam psikolojik açıdan yanlış bir hamledir. tribüne çağırdığınız taraftarı soğutursunuz, takımdaki dengeleri bozarsınız. böyle girişimlere hiç gerek yok. bu adamın gelmesi demek bu yaz yapılan tüm transferlerimizin olumlu etkisinin üzerine gölge gibi çökmesi demektir. senden gelecek asistin golün katkının bile hayrı olmaz gelme!
 • 14049
  istemiyorum, gelmesin. duygusal açıdan değerlendirirsek. itici, külhanbeyi olmuş, adamlığı futbolunun önünde tutan ki bahsettiği adamlık hep garip garip şeyler, adamlıktan karakterden bağımsız şeylerden adamlık diye bahseden birine dönmüş bir arda var artık. selçuk kankasıyla takımda hizipçilik yapmasından, gruplaşma oluşturmasından korkuyorum.

  teknik taktik açıdan değerlendirirsek, evet arda çok iyi futbolcu ancak hem tudor'un hem bizim hayalimizdeki dinamik, pres manyağı takımda ardayı sol açığa koymak işleri çok değiştirecektir. başka bir takım oluruz. bu açıdan bile gelmesi sıkıntı olacaktır.

  amaaaaaa: geldikten sonra yapacak bir şey kalmaz. arda galatasaray formasını giyerse, takıma zarar vereceği güne kadar arda'nın arkasında dururum. takımı desteklemeyi bırakırım falan diyenlere hiç lafım yok zaten. benim için her zaman gerçekten aslolan galatasaray. hayırlısı olsun.