• 1
  ali ocaklı yüce. kendisi ahmet ocaklı'nın oğludur.
  ilkokul yıllarını istanbul erkek lisesi, ortaokul ve lise yıllarını eyüboğlu koleji, üniversite yıllarını bilgi üniversitesinde geçirmiştir.
  galatasaray tarihinin en genç yöneticisidir. 1986 doğumludur.
  bununla birlikte skoda yüce auto'nun yönetim kurulu başkanıdır.
  kendimi bildim bileli sarı kırmızı renklerin peşinde koşar.
  gelecekte çok daha fazla ismini duyacağımızdan şüphem yok.
 • 6
  kendisi bu yönetimin hakan üstünberk'idir. hakan üstünberk'in basketbola yaptığı katkıyı kendisi de voleybola yapmaktadır. efsane başkanlarımızdan faruk süren yıllarca yönetimde kadın basketboldan sorumlu yöneticilik yaptı, pişti ve sonunda başkan olup kulüp tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

  ali yüce de bu görevinde pişecek ve yaşı geldiğinde iyi bir başkanlık yapacaktır.

  başkanlıkta olması gereken budur. birkaç dönem yönetimlerde yer alıp başarılı olmak ve doğru zamanda başkan olmak gerekir. dursun aydın özbek gibi tepen inme başkan olmamak gerekir.
 • 7
  kendisi geçen sezon vb ile oynadığımız final etabı karşılaşmasında setlerde 2-0 biz öndeyken oyuna müdahil olup ataman güneyligil ve yardımcı antrenörü set arası tehdit eden, ne hikmetse tamda bu anda ntv spor canlı yayınında yaşanan bir arızayı gerekçe göstererek (dünyada örneği yok) uzunca bir süre 3. seti başlatmayıp vb'ye iyi bir dinlenme süresi veren ve maçı 3-2 kaybetmemizi sağlayan o zamanki başkan vekili şimdiki başkan adayı hakkında aşağıdaki açıklamaları yaparak beni benden almış kişidir..

  ''galatasaray olarak en iyi ilişkilere sahip olduğumuz federasyon, voleybol federasyonu’dur. şu an aday olan yönetim, şu anki yönetimden çıkmıştır. sayın akif üstündağ’ı galatasaray spor kulübü olarak destekliyoruz. umarım voleyboldaki atılımı ve iyi niyeti devam ettirirler. kendilerine ve yönetim kuruluna seçimlerde başarılar diliyorum.

  biz galatasaray yöneticilerinden biat etmelerini değil tevfik fikret'inde dediği gibi “fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür'' olmalarını bekliyoruz. hayır şimdi yarın bir yöneticide çıkıp tbf seçiminde harun'u destekliyoruz çok iyi niyetli insan derse ne olacak.

  dipnot: yaşananlar esasında yazdıklarımdan çok daha fazlası ve mide bulandırıcı ama çok uzun olduğu için burada paylaşmıyorum, konuyla ilgili deniz arslan'ın oldukça uzun bir yazısı ve bizim kulübün oldukça sert bir açıklaması mevcut..
 • 8
  ali yüce, tarzı ve özellikle kadın voleybolundaki başarılı performansı ile dikkatimi çekmeye başlamış voleybol şube sorumlumuz.

  çoğunluğu altyapıdan gelen sporcularla vakıfbank'ı elememiz dikkatimi çekti. bu sezon da neslihan demir'i transfer etti.

  daha genç ama yüce oto yönetim kurulu başkanlığındaki başarıları onu potansiyel başkan adayları arasına sokuyor.

  umarım futbola olan ilgisi yüksektir. çünkü son üç başkanımız futbol'a fransız başkanlar. (ünal aysal-duygun yarsuvat-dursun özbek)

  dilerim başarıları artarak devam eder.
 • 9
  liseden alt sınıftan arkadasımdır. iyi bir galatasaray lı iyi bir insandır. kendileri lisede beden egitimi dersinde futbol basketbol voleybol oynadıgımız zamanlarda kenarda oturup spor ne amk yaaaa diyen tiplerdendi en son. * heralde sihirli bir değnekle bir anda voleybola futbola vs ilgi duymaya başlamamıştır. babası liseli ve eski yoneticilerden ahmet yüce. şu an bulunduğu yerde bunun da payı var doğal olarak.

  voleybola gelirsek; perde arkasında bu branşta danısmanı kimse ya da ona voleybolu anlatan kişi kimse o bu işte iyi olmalı diye dusunuyorum. he kendisi hırs yaparak ya da sonradan ilgi duyarak bu işten anlayıp tecrubelendiyse bilemem.. umarım başarısı ve tecrubesi doğru oranda artar ve kulubumuze başarılar kazandırır. yarın öbürgün başkan olursa sagdansoldanyardirbruma ile kendisine ulaşıp sözlüğe bir randevu ayarlarız.

  yolu açık olsun.
 • 10
  kesinkes dursun başkan'ın listesinde olacaktır. kuvvetle muhtemel voleyboldan ve judodan sorumlu olmaya devam edecektir. çok iyi bir galatasaraylı çocuktur (kinaye yok adam benden küçük:) ). büyüğü ahmet ocaklı yüce oldukça da önü açıktır. ayrıca fatih hoca'yı da çok sever açıkçası can topsakal'ın kendini gündemden düşürüp eşref alaçayır'ı ve ali yüce'yi fatih terim ile sorunları varmış gibi gösterme gayretinin kurbanı oldu.

  ancak kendisi hakkında naçizane bir eleştirim var kendisi sayesinde majlinda kelmendi gibi bir dünya yıldızı sporcumuz var ama ali'ciğim voleyboldan zerre anlamıyorsun bıraka ataman ağabey nihan abla ne istiyorlarsa onu yapsınlar, ne demek sezon başı gizem gelmesin yaşlandı buse'yi alalım demek. zaten topladınız ne kadar güzel kız versa, süslü püslü voleybolcuyu gelen giden tokatlıyor bizi...yahu tamam önce anlamıyordur diyelim voleyboldan kaç sene oldu be takımda sadece 1 solak var...pasör çaprazı en önemli fark yaratan pozisyondur voleybolda ama doldurdunu manken cansular, neslihanlarla, gizemlerle, nursevillerle...ali'ciğim bu toplara girersen sonun can topsakal'a benzeyebilir mazallah...tipine göre değil istidatına göre sporcu seç yoksa sen girip manşet al bir zahmet:)
 • 12
  kendisi hakkında daha önce (bkz: #2311701) yazdığım üzere şu aralar yanlış toplara girmeye başlamış voleybol ve judodan sorumlu galatasaray yönetim kurulu üyesi. can topsakal'ı yedikten sonra dikkatler kendisine çevrilecektir. can topsakal ve meleklerinden sonra https://img-gs.mncdn.com/...588b5f8f24011f0.jpeg kendisinin de çok temiz bir sicili yok.

  takıma bu sene alınan isimler fos çıktı. az buçuk ligi takip eden herkes zaten transferlerin boş olduğunu biliyordu da kendisi yeni yeni voleybolu öğrendiğinden fos çıktı diyorum.

  yetenekten çok güzellik ön plana alınmış takıma bak:)

  gamze alikaya as pasörümüz: https://www.voleybolplus.com/...-alikaya-640x330.jpg

  nursevil aydınlar yedek pasörümüz: http://www.trtspor.com.tr/...er/158000/158842.jpg

  buse kayacan as liberomuzdu: http://www.voleybolunadresi.com/...ACAN-16-1024x874.jpg

  cansu çetin yeni smaçörümüz:) https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/...NTM4OTQ0OQ%3D%3D.2.c

  hristina ruseva yabancı orta oyuncumuz: http://www.sporhd.com/...6ad499bd3017a84a.jpg

  paslı demirbaş seda arslanyürek tokatlıoğlu: http://www.tgrthaber.com.tr/...ay-da-1464023011.jpg

  yeni ve tek pasör çaprazımız neslihan: https://foto.sondakika.com/...a-9623741_9379_o.jpg

  not: ya git ali ötede oyna galatasaray'ı oyuncak ettin kendine doldurdun ne kadar hoş kız varsa rezil ettin kendini sen ne anlarsın transferden bırak ataman ağabey ile nihan ablaya direksiyonu. 2017 bütçesini 8 trilyon olarak öngörüp 9.9 trilyon olarak kabul ettirdin. sonra cansu da güzel onu da alalım buse olmazsa olmaz diye diye bütçeyi ikinci kez revize ederek 12 trilyona kadar çıkardın ama hala isim sponsorumuz da yok taç spor salonunda challenge sistemi de. biz hala tvf'ye yarım trilyon kira vereceksek ki en çok ev sahipliğine ihtiyaç duyduğumuz eczacı-fener-vakıf maçlarını oynuyoruz, sokarım böyle işe ya...