• 2
  habere göre şöyle demiş gs store genel müdürü.

  "tanıttığımız bu yeni formamızı da ilk kez alanyaspor karşılaşmasında giymeyi planlıyoruz dünyada erken forma lansmanı yapan sadece barcelona, psg, manchester city ve biz varız. elit kulüp olduğumuz için erken lansman yaptık."

  http://www.milliyet.com.tr/...2456079-skorerhaber/

  dünya devleriyle yarışmışız resmen, elit olmanın en büyük gerekliliklerinden biri de erken lansman yapmak.

  kulüp yönetimi, futbol yönetimi gibi konularda örnek alsanız keşke, sadece lansmanı değil.
 • 4
  çok beğendiğim lütfi arıboğan'ın ve siyasetin değil galatasaray'ın çalışanı olduğunun bilincinde tırnaklarıyla kazıyarak yükselmiş sportif aş yöneticisidir.

  başta workinton ve müze ile alakalı çalışmalarıyla aslantepe'yi haftanın 7 günü yaşayan bir spor kültür merkezi haline getirmeye çalışmaktadır. 2015'te mağazıcılık aş'de çalışmaya başladıktan sonra tüm stok diye kaydedilen etekleri, kırık kulplu bardakları zayi olarak gösterme vizyonuna sahiptir. aynı zamanda stadyum ile store'un arasına çadır açıp haraç mezat özürlü ürünleri sattıran da kendisidir, dışarıya depo kirası vermektense stadın altındaki boş alanları depo olarak kullandırtan da odur.

  tüm storelardan alındı diye gösterilen teminat mektuplarının alınmadığını hatta raflarındaki ürün kadar bile karşlığı olmadığını tespit eden, süresi geçmiş teminat mektuplarını tespit eden, zarar edip para ödemeyen store sahiplerini temizleyen baya bildiğiniz cengaverdir.

  rant kapılarını kuruttuğundan medyada hakkında algı oluşturulmak isteniyor. şimdi sen mağaza sayısını düşürürsen kim nasıl nemalansın? stok diye çöpleri gösterirsen nasıl bilanço makyajı yapılsın:)

  özellikle nisan 2017'de baş operasyon sorumlusu olarak sportif aş içindeki dengeleri değiştirdiğinden beri rahatsızlık yaratmıştır içerideki truva atlarında.

  uyan galatasaraylı büyük bir kumpasın içerisindeyiz...dost gözüken düşman, düşman gösterilen miskin...
 • 9
  450.000 tl'lik tazminat davasını nasıl açıyor anlamadığım eski galatasaray çalışanı.
  ortada bir manevi tazminat davası varsa açık söyliyim 450.000 tl'yi biraz zor alır.
  diğer tazminat davaları ise normal tutar üzerinden açılmaz. işçi alacağı da olsa, başka bir şey de olsa kısmi dava ya da belirsiz alacak davası açarsın. yani örnek vermek gerekirse 10.000 tl'lik bir dava açarsın. sonrasında da bilirkişi raporu geldiğinde dava değerini raporda belirlenmiş tazminat tutarına eşitlersin.

  bu uygulamanın amacı tam kabuldür.
  450.000 tl'lik dava açıp 200.000 tl kazanırsan davanın 250.000 tl'lik kısmı reddedilmiş olur ki bu da bu red tutarı üzerinden avukatlık ücreti ve yargılama gideri ödeyeceğin anlamına gelecektir. ilginç geldi açıkcası.