resim
Ali Yıldırım Koç
Görev:Başkan
Takım:Fenerbahçe
Yaş:57
Uyruk:Türkiye
 • 6621
  bana orta okul yıllarımı hatırlatan fb başkanı. orta okul yıllarımda fenerbahçeli böyle bir çocuk vardı, maçta yenerdik, baskete gelin derdi, ben basket sevmiyorum derdim, korktun dimi derdi. atletizm takımında uzun (maraton) koşuda tur bindirirdim, 100m (depar)a gel derdi. tartışırdık kavga ederdik okul çıkışında arka bahçeye gel derdi. hiç unutmuyorum adrian ilie bizde oynarken, biz sabin ilie’yi aldık diye hava yapıyordu.
 • 6623
  ne yapıp edip galatasaray'ı tekrar motive etmeyi başarıyor. sezon içerisinde herkesin yönetimi, okan hoca'yı yada futbolcuları eleştirdiği bir noktadayken yaptığı garip hareketlerle tüm camia ve taraftarı fener'e karşı konsolide etmeyi başardı. 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçından sonra da yaptığı hareketlerle ölüyü diriltti resmen. muhtemelen maçtan sonra morali dibe vuran futbolcularımız ertesi güne çok hırslı başlamışlardır diye düşünüyorum.

  mesela benim şu anda futboldaki en büyük motivasyonum ali koç'un başkanlığı süresince ona şampiyonluk yaşatmamamız. muhtemelen başkanlık yaptığı sürece de böyle bir motivasyon unsuru olacak bizim için. ancak ne olursa olsun kendisinin türk futbolundaki varlığı beni aşırı derecede çok rahatsız ediyor.
 • 6624
  ali koç bana göre gelmiş geçmiş en başarılı fenerbahçe başkanıdır. hayır şaka yapmıyorum. 1 dönem daha seçilirse galatasaray taraftarının fenerbahçeleşmesini tamamlamış olacak. kupa mupa avrupa transfer başarısı falan değil. adam taraftarı fenerbahçelileştiriyor. fenerbahçeli gibi davranıyoruz. yani tamam güldük eğlendik şampiyonluğa devam edelim kutlamaya ama fenerbahçeye gönderme artık yeter.

  bi yandan bakıyoruz herkes sergen yalçın'ın "ben restoranda faruk sürenle karşılaştım bana şarap ısmarladı" videosunu paylaşıp galatasaray şöyle böyle diye övünüyor. 5 dakika sonra herkes futbolcuların ve yakınlarının kutlamasına kim gitmiş kim gitmemiş kim ne söylemiş kim ne dememiş onunla ilgileniyor. sürekli birine linç girişimi. sen gs çapında değilsin. 30 metreye isabetli pas atamıyorsun. nasıl kaçırırsın topu 60 metre taşıyıp getirdiğin golü. neden gs paylaşmıyorsun. neden koşup zıplayıp sevinmiyorsun... biraz rahat bırakın topçuları. eleştiri güzeldir ama biz başarısızlığı kaldıramıyoruz bahanesiyle futbolcuların sosyal medyayı nasıl kullandığına kadar karışıyorsak bi sıkıntı vardır. açın bakın vinicius'un kasımpaşa'ya attığı gole. zaha ve ziyech nasıl sevinmiş görün. ama sene başından beri en çok eleştirilenler. sevinmiyorlar takımdan uzaklar vs vs. açıp görün sevinçlerini.

  bi yandan bakıyoruz herkes seneye avrupa için kupa kurulmalı vs diyor 5 dk sonra topluca ilk hedef fb 20 kazanmadan biz 5i takmalıyıza dönüyor. evet 5 yıldız önemli de cl mi 5 yıldız mı?

  ali koç geldiği her sezondan itibaren giderek artan bir şekilde sürekli saha dışı ile ilgileniyoruz. bakıyoruz hala ali koç ve mhy ile uğraşanlar var. bakın şampiyonluğa sevinmek sonuna kadar hakkımız. ama fenerbahçe daha ne kadar? ben fenerbahçe ile bu kadar uğraşmak istemiyorum. ben sadece galatasaray'ı ve galatasaray'ın sonraki sezonu ile ilgilenmek istiyorum. galatasaray'a olan sevgim ve avrupa başarısına olan açlığım, fenerbahçe ve ali koç nefretimden çok daha ağır basıyor benim.

  saha dışına onların alanı. bizi saha dışına çektikleri zaman bize zarar vermeyi hep başardılar. belki onlar da kazanamadı ama amaçları kazanmak değil zaten, bize zarar vermek.

  tüm galatasaray ailesinin 24. şampiyonluğunu kutluyorum. futbolcularına saygılı, sosyal medyada ve tribününde her şeyden önce futbolcusuna sahip çıkan, rakip dahi olamayacak insanlara çok fazla takılmayan, şampiyonlar liginde etkili olduğumuz ve sonrasında ligde de şampiyon olduğumuz bir 2024-2025 sezonu diliyorum.

  unutmayın, mert hakan bizim nefret ettiğimiz kadar komutan.
 • 6627
  kendisi yeniden kulüp başkanı seçilir de, bunca dış güç, kumpas zırvasından sonra ismail kartal ile yola devam etmezse, o zaman o kirli ağzından çıkan "haysiyetsizliğin, hırsızlığın, alçaklığın" kitabını yazmış olacaktır.
  zira, galatasaray'ın her başarısına kulp takan bu zatın, her sezon başında teknik direktör dahil onlarca transfer ile tüm takımı yeniden dizmesi yanar dönerliğin ve tutarsızlığın dik alası, önde gideni ve bayrak açanı olmaktır...
App Store'dan indirin Google Play'den alın