• 1
    kendisi şu an dünyanın en etkin hücumcu voleybolcusudur. senegal asıllı italyan voleybolcu 2.02 boyunda muhteşem bir fiziğe sahip. muazzam bir sıçrayış ve vuruş gücüne sahip. 1993 doğumlu olup hemen her öldürdüğü müsait topu 3.5 metre yükseklikten gönderiyor. gün itibariyle tüm otoritelerce dünyanın en iyi pasör çaprazı olarak kabul ediliyor. sağlak olmasından dolayı ihtiyaç dahilinde rahatlıkla smaçör de oynayabilir.

    italyan milli takımı sırtlayan diouf, kulüp bazında da bu genç yaşına rağmen şampiyonlar ligi ve cev cup gümüş madalyalarına sahiptir. 2014 olimpiyat elemelerinde türk milli takımını ezen valentina adeta ters elli olmasına rağmen neslihan'a nasıl voleybolcu olunacağının dersini resital eşliğinde sunmuştur.

    kendisi kosheleva'dan az paraya busto arsizio'da oynadı. bütçemiz yok deyip zırt pırt şu güzel kızlar için bütçe revize edip para akıtanlara duyrulur (bkz: #2320975). albüm mü yapıyorsunuz kadro mu kuruyorsunuz belli değil!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=r967OVPRtWQ

    not: hemen her mola sonrası yahut set topunun el değiştirmesini sağlayacak kadar soğukkanlı. en sevdiğim sporcu tipi herkes araziyken ortaya çıkan kurtarıcılardır. umudun bittiği anda çıkar gelir bu da tıpkı steven gerard gibi gheorghe hagi gibi:)