resim
Ünal Aysal
Görev:Başkan
Takım:-
Yaş:82
Uyruk:Türkiye
 • 10134
  kendisini pek sevmem de desteklemem de. finansal olarak takımı çok kötü noktalara getirdi. fakat haksızlık gördüğü anda kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket etti, lafını esirgemedi.
  açıkça aziz yıldırım için şike hükümlüsü diyen cesur bir başkandı.

  17 haziran 2014 yılında yönetim kararıyla alınan basketbol final maçına çıkmama kararını ekranlarda şöyle bildirmiştir kendisi:
  https://www.youtube.com/watch?v=UQQwsmEOUT4

  bize böyle suçluya suçlu diyecek cesareti olan başkanlar lazım. kayıklarda gezen başkanlar değil.
 • 10135
  basketbol şampiyonluğumuzu çalan hakemler maç yönetmeye devam ediyor, yıllarca fenerbahçe'yi korumaya da devam ettiler, fenerbahçe şampiyon da oldu yani hiçbir etki olmayan bir başkaldırı yaptık, sonuç alamadık. fatih terim'e kendi döneminde de 8 maçlık, 6 maçlık saçma sapan cezalar veriliyordu. açıklama yapma işinde başarılıydı ama icraate dökme konusunda hiçbir şey yapamazdı. övülecek, arkasından ağlanacak bir adam asla değil, yerine gelenler daha kötü diye iyi olmayacak onlarca galatasaray başkanından biri.
 • 10136
  galatasaray başkanları her zaman yönetimi güçlü olduğu kadar güçlü olmuştur. aysal'ın 2011-13 dönemi, ali uras, ali tanrıyar, alp yalman ve faruk süren yönetimlerinden sonraki en güçlü galatasaray yönetimiydi. ancak güç zehirlenmesine girerek ekibini tasfiye ettikten sonra aysal'ın ağırlığı kalmadı. 2013'ten sonra iş adamlığına yakışmayacak amatörlükte kulübü yönetmiştir. bülent tulun'a sırtını dayamış, ekonomik olarak düzlüğe çıkardığı kulübü tekrar maddi darboğaza sokup öyle gitmiştir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın