• 2
  hepsi birer tetikçidir, maşadır. bugün kim olduğunu bilmediğim arap kadri'yle birlikte tümü galatasaray'ın, galatasaraylı'nın içine nasıl sıçarız diye günlerce düşünüp uykular uyuyamamaktadır. bizim elimizden gelen pek tabi sülalelerine sövmek. işin aciz tarafı her ay milyarlarla oynayan yöneticilerimizin de bizden farklı bir uğraşa gerek duymamaları. o yüzden şunlarla devam etmek lazım.

  (bkz: murat özyer)

  (bkz: ömer yalçınkaya)

  (bkz: can civan)
 • 3
  aramızda bu yola baş koyan arkadaşlar var ise ileride bir maçta ne yapmamaları gerektiğini görmeleri açısından 14 ekim 2018 türk telekom fenerbahçe basketbol maçını tekrar tekrar izlesinler, maçın hakemlerinin yönetim rezaletini iyi gözlemlesinler. engin kennerman'ın, erşan kartal'ın, murat biricik'in ve recep ankaralı'nın satın alındığı meşhur galatasaray - fenerbahçe final serisi sonrasında son yıllarda bu kadar facia bir basketbol maçı yönetimi görmemiştim. cinsiyetçilik olarak algılanmasın; refere maçın hakem triosunda ismini bilmediğim kadın hakem tek başına mücadelenin içine sıçmakla kalmadı diğer iki hakemi de kendi rezilliğine dahil etti, vallahi pes.

  çetedir efem, türk basketbol hakemleri fenerbahçe kokoculuğu yapan türkiye basketbol federasyonu'nun güdümündeki bir çeteden ibarettir.

  edit: daniel tozser bilgilendirdi; söz konusu hakemin adı sinem tetik'miş.