• 2
  madem 23 mart 2019 olağan mali genel kurulu'nda yaşandığı iddia edilen suçla alakalı başsavcılığa gitmesinin önüne bir takım zorba mesajlarla geçilmeye çalışılıyor, eminim avukat olan bu hanımefendi o mesajlarla alakalı da gerekeni yapacaktır. takım elbiseli hırsızların zorbalıklarına maruz kalmış, kendisine geçmiş olsun diliyorum.
 • 3
  yayınladığı şeyler doğruysa kesinlikle en az mustafa cengiz kadar yanında olmamız gereken kişi.

  ülkede olan saçma sapan kararlar insanları iyice dağ başında yaşadığı havasına soktu sanırsam. 2019'da yaşıyoruz tehdit etmek ne demek ya, hele hele galatasaray'ı kullanarak tehdit etmek.

  kendisine düşen bu mesajı yollayan kişiyi taraftarın önüne atmaktır. bakalım kim nerden ihraç oluyormuş!
 • 4
  1) yayınladığı şeyler doğru olamaz çünkü tülin başar y, tülin y isimlerine sahip bir avukat yok.

  2) zorbalıkla susturulması veya ihraç edilmesi söz konusu olamaz çünkü galatasaray spor kulübü derneği’ne kayıtlı olmayan bir kimsenin bu dernekten ihracı mümkün değildir. hazirunda yer alan tülinlerin 1 tanesi hariç hepsini tanıyoruz, o tanımadığımız tülin hanım da 2019 aidatını yatırmamış ve avukatlık ile hiçbir ilgisi olmayan bir hanımefendi.

  3) dün bu bilgiler twitterda kendisi ile paylaşılınca “jean d’arc” twitterını kapadı.

  elbette bu saatten sonra en az mustafa cengiz kadar yanında bu fiktif karakterin yanında olmak isteyecek insanlar olabilir; ancak benden ufak bir tavsiye, siz siz olun, böyle asılsız elemanların peşinde koşup, sazan muamelesi görmeyin.