• 2938
  her ne kadar başındaki hocayı beğenmesem ve loser bulsam da bu sene şampiyon olmaları hiç de sürpriz olmayacak olan takım.

  kadro kalitelerinin -sol bek hariç- gayet yeterli ve iyi olduğunu düşünüyorum. eğer devre arasına kafada girerlerse, sol bek için de bir hamle yapabilirler.

  en önemli avantajları; şampiyonluk yolundaki üç rakibi de hafta içinde avrupa maçlarıyla boğuşurken, bu arkadaşların ayaklarını uzatarak televizyondan onları seyretmesi olacak. ekstra maçlarla yorulmamaları onlara ileride çok büyük avantaj getirecek.
 • 2940
  şampiyon olabileceklerine ihtimal vermiyorum. bir kere başlarındaki hoca iyi bir öğretici olsa da finallerde çuvallıyor. ikinci olarak bence gereksiz gaza gelip transferler yaptılar. 3 büyüklerden şampiyonlar ligi gelirleri ile beşiktaş birazcık büyük transfer yaptıysa da galatasaray ve fenerbahçe bile şovu bırakıp genç yeteneklerin peşine düşerken bunlar gervinho'yu falan aldı. bunun sürdürülebilir olmadığını defalarca tecrübe etti bu ülke takımları. ben bir noktadan sonra ekonomik olarak da sorun yaşayacaklarını düşünüyorum.
 • 2941
  ilk devreye en yakın rakibinin 15 puan önünde girmezse şampiyonluk şansı çok düşük olan takım. karadenizli olanlar az çok bilir bu kulübün dinamikleri çok farklı. kendi kendini imha edebilen bir yapısı var. abdülkadir parmak bir maçın son dakikalarında oyuna sokulacakken girmeyi reddetmişti. abdullah avcı abdülkadir parmak'ı ısrarla göndermek istemesine rağmen yöneticiler vasıtasıyla affettirildi. yönetimle avcı'nın arası yok. ünal karaman'la gayet iyi giderken herifi al aşağı edip gönderdiler yerine hüseyin çimşir'le devam ettiler. bu camianın başarılı olması çok büyük mucizedir. avcı'nın ilk puan kaybında şenol güneş sesleri yükselir.