• 2
  güzel muhabbetin döndüğü podcast.

  ama kardeşim bir değil iki değil şu ses işini bir çözün ya. dinlemek istiyorum ya konuşanlardan birinin sesi kısık oluyor ya da gidip geliyor anlaşılmıyor ne dediği. bu haftaya özel değil bu dediğim genel konuşuyorum.

  dinleniyorsunuz öyle 3-5 kişiye boşa konuşmuyorsunuz lütfen biraz daha özen gösterin arkadaş. hakkını vererek yapın şu işi.
 • 3
  100. bölümü akşam canlı yayınlanacak spor podcasti. ara ara verdikleri anektodlara istinaden abilerin de aslında aramızda olduklarını ama çaktırmadıklarını düşünüyorum*. fritz, ismini bir tur daha saklamak için hesabı pilot edip twittersız adam diye yeni hesap açmış olabilir.

  şaka maka 50-60 bölümdür dinliyorum. millet mp3, spotify çıkınca müzik albümü almayı bırakmıştı. ben de senelerdir potacast, fpl, farklı kaydet derken adamlar yüzünden müziği bıraktım.* sözlükte entry sayısına oranla bu kadar az dinlendiğini düşünmüyorum açıkçası ama tabi bunun insanların henüz pek podcast tercih etmemesi ile de alakalı olabilir.

  neyse, bugünkü canlı yayın şerefine dinleyicilerden akılda kalanları #tottiler100 hashtagiyle paylaşmalarını istemişler. tabi ki akılda kaldığı için ağırlık son bölümler ama bu sayede 13.bölümün son 40 dakikasının ne kadar efsane bir ana tanıklık ettiğini öğrendim. linki de aşağıda veriyorum çünkü kayıt esnasında hocanın nerede kalmıştık tviti geliyor. sonra olanlar oluyor. 46. dakikadan itibaren dinlenebilir.

  https://soundcloud.com/...anafatih-terim-geldi
 • 4
  bizimde desteğimiz olsun, bu galatasaraylı arkadaşların yayınlarını ilk programlarından beri dinliyorum. ağızlarına, yüreklerine sağlık. amatör bir şekilde başladıkları bir eğlencenin 100’e dayanması, programlarına sponsor alabilmeleri çok büyük başarı. galatasaraylı olmasalar dinlemezdim heralde, havadan sıkmaya gerek yok ama ben zaten galatasaray’ı tutarak bir taraf oluyorum. kimi zaman kendilerine katıldım, kimi zaman düşüncelerine zerre katılmadım ama kendilerini dinlemek keyifli ve yol sırasında zamanın geçmesine yardımcı oluyorlar. umarım galatasaray’ımıza yaptıkları 100. program ile şans getirirler ve haftayı 2 kupa ile kapatırız. nice 100’lere.