• 87
  iğrenç bir hal almıştır. futbolcularda da büyük hata var ama. açmayın kardeşim yorumlarınızı. iki kuruşluk zekaya sahip olmayan adama ne diye sana ulaşma lüksünü tanıyorsun ki? türkiye gibi bir memlekette mutlu olacak bu kadar az şey varken, adamın hevesle beklediği maçta kötü performans gösterirsen sabır gösterebilir mi sanıyorsun. senin içinden geçer içinden.

  he yok övgü göreyim, gururum okşansınsa derdiniz çıkarsın bi maçta yaparsın şovunu o maçla ilgili attığın postun yorumlarını açık bırakırsın. sever bizim millet günlük yaşamayı.

  https://twitter.com/...343978733655/photo/1
 • 91
  bu takım iyiye gidiyor dese istediği etkileşimi alamaz. kerem kötü, angelino çöp, icardi’nin göbeği, muslera’nın pasları falan onlardan beslenecek ki istediği etkileşimi alsın. takım iyiye gidiyor diyen adamın paragrafında eksiklik olarak bahsettiği şeyleri öne çıkarıp, konunun ana fikri yapacak ki işte bu kişi farklı düşünüyor etiketini kapsın. değilse kim sıradan olmak ister ki?

  kerem bizimle bir çok maça çıktı. derbiler de dahil olmak üzere birçok maça damgasını vurdu. muslera konusuna girmek bile istemiyorum. geçmişi geçtim, hemen her sezon kötü başlangıç yaptığı lige bile iyi bir giriş yaptı adam. tek hatasında kalecilik yetileri sorgulanır oldu. ligde ve şampiyonlar liginde ilerlemendeki en büyük etken icardi’ye bile neler söylendi yahu. neymiş, gol kaçırmış. aynen adamın cv’sinde 100% gol atma istatistiği vardı da bizde gol kaçırdı sadece.

  twitter’dan instagram’dan falan bahsetmiyorum. bizzat bizim sözlükte yazılan şeyler bunlar. hani en büyük galatasaraylı benimdir diyen kişilerin ağzından çıkıyor bu cümleler.

  bir de sanki ilk defa kendisi söylüyormuş gibi bir hava var ki sorma gitsin. aynen kardeşim, hiç bahsedilmedi icardi’nin göbeğinden, muslera’nın paslarından. görülmeyeni gördün. bravo.

  herhangi bir maç oynanırken maç başlığına giriyorsun, daha 5. dakikadan itibaren başlıyor iğnelemeler. maç başlıklarına girdiğimde çoğu girdiyi okumuyorum bile. hep aynı kişiler hep aynı şeyleri yazıyor. takım galipken ya da şampiyon olurken tek bir entry’sini bile bizimle paylaşmayan adam, takım sendelerken felaket tellalı gibi ortaya çıkıyor. veryansın ediyor. şu an ligin başı olduğu, cl’deki ilk maçımız olduğu falan umrunda değil adamın. şu maçlar oynanmadan bile ilk 2 şansımızın 5% olduğu gerçeğini görmezden geliyor. zaha gelmiş, ziyech gelmiş o zaman hemen city olalım derdinde. o city’nin 2008’de temellerinin atıldığını, ilk cl kupasını 2023’de aldığını falan görmezden geliyor. onu geçtim, ilk epl şampiyonluğu bile 2012’deydi adamların. kimi örnek alıyorlar bilmiyorum cidden ama bu taraftarlık falan değil gözümde. gram ciddiye almıyorum, size tavsiyem almayın da. bırakın kendi olumsuzluklarında boğulsunlar.

  tete çöp, angelino çöp, ziyech hazır değil, neden hazır değil diye soruyor adam ciddi ciddi. ulan adamı chelsea hazır edemediği için bize gönderdi. niye adamı bedavaya bize gönderdiler diye düşünmüyor. zaniolo’nun ne işi vardı sende geçen sene? 2013’de sneijder neden geldi sana acaba? üç ay boyunca tete’nin yetersizliği konuşuldu burda yahu. daha adam doğru düzgün 5 maça çıkmış yahu. kopenhag maçında dayı kerem yerine berkan ile çıksak bu maç bizdeydi ama adamı o kadar yerle bir ettiler ki adam çocukluktan bağlı olduğu takımdan gitmek istedi. aynı şey defalarca kerem’e yapılıyor şimdi.

  aynen kardeşim, böyle devam edin. çok iyi yoldasınız. takım iyi olduğunda sizin payınız büyük olacak çünkü bir tek siz eleştiriyorsunuz.

  ne tete gol mü attı??? aslanım benim beee. sen hep böyle gol at ben hep yanılayım ):::::
App Store'dan indirin Google Play'den alın