• 207
    1- beyler sizi hakikaten döverler, sami yen’de bir tane ıslığa yuhlamaya tahammül yok. sizin şımarık düşünceleriniz okan buruk’un taktik bilgisinden daha önemli ve değerli değil. bu kadar biliyorsanız gidip kursuna eğitimini alın, teknik direktör olun, yoksa da sizin ukalalığınızdan bıktık.

    2- galatasaray’ın başkanına, yöneticisine bir şey yazarken, ben bunu karşısındayken söyleyebilir miyim diye bir düşünün. yok otelci, yok inşaatçı diye kimseyi küçümseyemezsiniz, terbiyesizliğin lüzumu yok.

    3- kulüp, her ne kadar hatalı transferler de olsa, borç eritme yolunu tercih ediyor ve buna göre hareket ediyor. yani para harcayarak da başarılı olacağımızın garantisi yok. ha bundan daha iyi yöneteceğinizi de düşünüyorsanız, buyrun üye olun, uğraşın ve yönetin. yoksa koskoca şirket yöneten insanları eleştirirken de ölçülü olmayı deneyin.

    4- x bir futbolcunun başlığına gidip y bu kadar eleştirilmiyor minvali entry girmeler de ayrı komik. burada partizan gibi birini savunmak da, salya akıtarak nefret kusmak da iğrenç davranışlar.

    özetle, bu şımarıklığa lüzum yok. donelerle adam gibi eleştiri kabul. ama boş boş fikirler de artık yoruyor. ben yanılıyorumdur belki diye bir düşünmek iyi olabilir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın