• 1
  yeni sportif aş yöneticimizdir. galatasaray sportif aş, kamuyu aydınlatma platformu'na (kap) "yönetim kurulu üyeliğine serdar güzelaydın'ın atanması hakkında" konulu yapılan açıklamaya göre kendisi sportif aş'ye yönetici olarak atanmıştır;

  "şirketimiz yönetim kurulu üyeliğinden 12.01.2018 tarihinde sn. murat ilbak'ın istifası sebebiyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine, türk ticaret kanunu'nun 363.maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 maddesi uyarınca; 17667 numaralı galatasaray spor kulübü derneği genel kurul üyesi sn. serdar güzelaydın'ın ilk toplanacak genel kurul'a kadar görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine mevcudun oybirliği ile karar verilmiştir."
 • 3
  sportif a.ş.'den istifasının istenmesi, hele ki bunu beşiktaşlı olmasına bağlanması kendisine yapılan haksızlıktı. zaten adam hasta galatasaraylı bunu bir kenara yazalım. fikret orman ile iş ilişkilerinin olması, aynı fotoğraf karelerinde bulunması onu beşiktaşlı yapmaz.

  şimdi bu haberler çıkmaya başladı.
  https://twitter.com/...s/958979066778013697

  milli takımlarda fatih terim ile birlikte çalışması ve fatih hocanın takıma geçmesiyle birlikte onun da sportif a.ş.'nin başına geçmesi öyle tesadüf filan değildir bence. fatih hocayı hepimiz tanırız. etrafında kendi tayfası olsun ister. gittiği yere şükrü'yü, hande'yi çocukluk arkadaşı fahri'yi de beraberinde götürür. bence serdar güzelaydın da sportif a.ş.'nin başına fatih terim'in isteği üzerine geçti.

  sonrasında seçim süreci, "anaaa serdar beşiktaşlıymış ya laa" dedikoduları ve gelir gelmez istifasının istenmesi fatih terim'i kızdırmış olabilir. bu kaos derecesinde değildir belki ama rahatsız ettiği kesin. basın önce "fatih terim'in burak elmas ve abdürrahim albayrak ile arası bozuk" diye lanse etti bu olayı önce ama bence rahatsızlığı varsa bu kesinlikle serdar güzelaydın'ın istifaya zorlanması sebebiyledir.