• 1
  selçuk inan'ın 6 nisan 2014 galatasaray fenerbahçe maçında skor 1-0 lehimize iken,

  --- alıntı ---
  kaptan selçuk'un top fenerbahçe'de iken hareketsiz bir şekilde beklemesi ve saha kenarına doğru gelmesi mancini'yi kızdırdı. hakemin de oyunu durdurması üzerine topun dışarı çıkması ile sahaya girdi ve selçuk'un üzerine yürüyüp "oyuna devam et" şeklinde futbolcusunu silkeledi.

  --- alıntı ---

  şeklinde gelişen durum sebebiyle kendisini zorla oyundan aldırması akabinde meydana gelen olay. aslında tugay kerimoğlu gibi efsane bir kaptana galatasaray formasını ve bugünlerde deli gibi peşinden koştuğu kaptanlık pazubandını çıkardığı gün bu takımdan ilişiği kesilmeliydi ama yapamadık. kanser büyüdü de büyüdü.

  http://i.hurimg.com/...f018fbb8f86d3cf6.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=rDE0eqNbyoU

  yabancı sınırı varken sana önceki yılların hatrına mecbur kalmış olabiliriz ama bugün senin işin bitti. ptt 1.lig seviyesindeki oyununla anca takıma puan kaybettirir, saha içindeki maç satışlarını belli etmeden oynamaya çalışabilirsin.

  bir de o gün pek havalı çıkardığın o kaptanlık pazubandı bugün başkasına gidince birden kıymete mi bindi de asy'de alamazken deplasmanda koşa koşa muslera'dan alıyorsunuz sayın "kaptan" ?
 • 4
  selçuk'la yaşamaya alıştık ama selçuk ile oynamaya alışmadık ve alışmamamız lazım. bu alışmışlıklar ve kabullenilmiş çaresizlikler bu zamana kadar bizi en çok yakan nokta oldu. böylesi bir durumda her mecrada ve her alanda , bu stadyum içi olsun , dışarısı olsun selçuk inan ile ilgili en ağır tepki verilmeli . kimseye artık sabredeceksin denilmemeli.
  bir insan gününde olmayabilir ,formsuz olabilir . ama bu noktada ki bir futbolcu göz göre göre gollük pas vermek yerine geri pas yapıyorsa artık buna bir dur denilip gereken yapılmalı.
  hiç bir futbol aklı ve zekası bunu olumlu yönde açıklayamaz.
 • 6
  selçuk inan başlığında belki bu olayla ilgili 1000 tane entry vardır. hatta belki bu konuyla ilgili ayrıca başlık filan da vardır. tekrar tekrar açmaya ne gerek var anlamıyorum. dünden beri bir selçuk muhabbeti aldı başını gidiyor da bence asıl meseleyi ıskalıyoruz. 10 eylül 2017 antalyaspor galatasaray maçında biz selçuk girmeden önce de çok kötüydük. oturup bunu tartışacağımıza selçuk'un atamadığı pas, selçuk'un kaçırdığı frikik, selçuk'un formayı çıkarması gibi olayı sulandırmaya yönelik başlıklarla kendimizi deşarj etmeye çalışıyoruz. selçuk abi bu sonuçta, selçuk! siz ne bekliyorsunuz ki bu adamdan böyle büyük hayalkırıklığına uğradınız? koyun götüne rahvan gitsin. 3-5 şuku alıp istatistik kasmak için böyle mevzulara girmeye gerek yok. oldu olacak şunları da açın:

  selçuk inan'ın yere tükürmesi
  selçuk inan'ın osurması
  selçuk inan'ın ütüsüz şort giymesi