• 1
  tolga zaten idmana çıkmayarak başkasının almamasına gerek bırakmayarak kendi kendini kadroya almamış oldu. i... basın da ne yapsın, sonuçta onların da bir vazifesi var bu hayatta. sizlere naçizane tavsiyem arkadaşlar; ne zaman şampiyonluk sevincinizin biraz azaldığını, sıradanlaştığını hissederseniz, o zaman aklınıza başta satılmış türk spor medyası olmak üzere sırasıyla abdullah avcı, volkan demirel, olcay şahan, emre bol, turgay demir, uğur demirok, bay filozof, the "adam", bay "suni puan farkı"........vb. gibi nicelerini getirip, arkasindan kendilerine hitaben şu videoyu izleyin;

  https://youtu.be/E0OU-s8L_T0

  inanın çok keyifli oluyor, o sönmeye yüz tutan, közlenmiş şampiyonluk sevinci yeniden alev alıyor...
 • 2
  sanki ligi gecen sene 5. bitirmişiz de yüksek maaş alan oyuncuları yollayamıyormuşuz havasını bıkmadan usanmadan günlerdir pompalayan adi oluşum.

  ha haberleri kısmen doğru, şöyle ki, evet öyle adamlarımız var kimini göndermek (eren, tarık, carole, tolga gibi) istediğimiz, kimininse maaşında indirim istediğimiz (selçuk gibi), ama bu isimler sizin iddia ettiğiniz aşağıdaki oyuncularımız değil.

  öyle bir hava oluşturuluyor ki yok feghouliye teklif gelmemiş, belhanda gitmek istemiyormuş, rodriguez gelen teklifleri geri çevirmiş, gomis zam istemiş....... ve daha niceleri...

  hadi terim tarzı ile verelim cevabı;
  arkadaş, galatadaray geçen yıl şampiyon oldu mu, oldu.
  bu saydığınız adamlar bu takımın şampiyonluğunda ciddi rol oynadı mı, evet oynadı.
  peki öyle veya böyle yönetim şampiyon kadroyu korudu mu, korudu.
  ufak tefek takviyeler de geliyor mu, evet geliyor.
  seneye de allah nasib ederse bu takım ligi yine domine edecek mi, öyle görünüyor ki şampiyon olacağız (bu kocaman tarzı oldu biraz)
  işte onlar da bunu biliyor ve tüm karın ağrıları bu yüzden...
  kendilerine şimdiden bir soda eşliğinde aşağıdaki videoyu hediye ediyorum;
  https://youtu.be/E0OU-s8L_T0
 • 3
  https://twitter.com/...745646857838592?s=20

  sadece birkaç dakika farkla birbirinin kopyası haberler girmiş spor medyasıdır.

  günümüz medyası patronların elinde olduğu için haliyle eleştiri kültürü kalmadı. çünkü hepsinin el altından birbirleriyle ilişkisi var. şunun benzerini iktidar yanlısı medya yaptığı zaman eleştirenlerin şimdi sessiz kalması ise bildiğiniz iki yüzlülüktür.

  tabi fenerbahçe taraftarı(sadece) ulusalcı, ali koç ve ailesi gezi zamanı destek vermiş ve atatürkçüler. yersen...
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!