• 1
  sayın başkan, hoş geldiniz, safa geldiniz.

  önünüzde çok taze ve büyük bir örnek var, nasıl başkanlık yapılmaz diye. kendinize iyi bir mentör sağlar ve sağduyulu davranıp, taraftarın beklentilerine, hepsine değil, %60'ına yanıt verirseniz, bu taraftar sizi bağrına basar, muhakkak hak ettiğiniz değeri verir.

  galatasaray 2015 mayıs'ından beri uykudaydı. şimdi uyuyan devi uyandıralım, lütfen.

  bir taraftar olarak istirhamımdır.
 • 2
  sayın başkan hepimiz 20 ocak 2018 galatasaray seçimli olağanüstü genel kurulu'nu elimiz kalbimizde izledik ve kazanmanızı en az sizin kadar heyecan içerisinde bekledik.

  bu işin kolay kısmıydı...

  evet yarın... akp medyası, fenerbahçe medyası, beşiktaş medyası üzerinize çullanacak. spk, federasyonlar ve vergi daireleri toplarıyla tüfekleriyle üzerinize saldıracak... mayısda bir seçim sözünüz var. işte bu seçimde görmek istedikleri başkanı çıkarabilmek için her türlü kirli oyunu yapacaklar.

  30 milyon galatasaray taraftarı var. o 30 milyonu organize şekilde arkanıza alamazsanız işiniz zor. 2019'da türkiye'yi bekleyen seçim en az bu günkü seçim kadar kritik... kimse o seçim öncesi 30 milyon insanı mutsuz etmeyi, adalet duygusunu zedelemeyi göze alamaz. bunu unutmayın.

  muhtaç olduğun kudret arkandaki 30 milyon asil galatasaray taraftarında mevcuttur.
 • 3
  sayın başkan öncelikle cesaret edip baskın seçimde statükonun son gözdesi dursun özbeki devirerek kazandığınız için tebrikler ve yeni göreviniz hayırlı olsun. ancak sizi çok ciddi ve zor bir mesai bekliyor. öncelikle galatasaray onu karşılıksız hiçbir menfaat gözetmeden seven gerçek galatasaraylılarındır. yani taraftarındır. sizden en büyük isteğim galatasarayı candan seven bir taraftar olarak kuluple aramıza konan mesafenin azaltılması ve taraftarıyla bütünleşmesi için gereken çabayı göstermenizdir.

  saygı ve hürmetle.
 • 4
  sayın başkan;

  galatasarayı ezdirme, hakkımızı yedirme,

  sözde galatasaraylılar borçlarla, bokla püsürle seni korkutacak, aldanma

  mayıs ayında seçime gideceğini söylediğin için her seçim dönemi ortaya çıkıp kaçan fırsatçılar ortaya çıkıp yönetime çökmeye çalışacaklar, bunlara fırsat verme

  taraftarı arkana al, taraftara kulak ver

  sen bir sembol oldun, bir devri kapattın bir devri açtın. bunun değerini bil

  ve en önemlisi, korkma!! sen dik durdukça taraftar seni yalnız bırakmaz
 • 5
  sevgili başkanım, babam bugün galatasaray başkanı olsa senin olduğun kadar sevinmezdim çünkü babam dahi olsa gerçekten parayı, zamanı, insanı aynı anda ve pürüzsüz yönetebilecek birinin başkan olmasını isterdim.
  umarım sen öylesindir.

  -senden öyle allı pullu yıldızlar istemiyoruz, sneijder gibi fırsat transferleri amenna tabi.
  -bizim hakkımızı her zaman savun.
  -taraftarı dinle, ekipçe aldığın karar doğrultusunda hareket et.
  -parayı, zamanı, insanları iyi yönetebil.
  -üçlü çektirme.
  seni daha da sevmek dileğiyle...
 • 9
  sevgili başkanım,

  galatasaray camiasıyla dalga geçer gibi seçim yapıp 3 yıl daha kan kusturmaya çalışanlara dur dediğin için, 15 gün içerisinde gireceğin seçime katılmaktan korkmadığın bu cesareti gösterdiğin için sana teşekkür ederim. yıllardır cesaret edip de hiç kimsenin karşısına aday olamayan adnan öztürkler ali dürüstler ve niceleri sana bakıp utansınlar.

  saygılarımla.
 • 10
  sayın başkan,

  kimse taşın altına elini koymazken göstermis oldugunuz cesaret ve galatasaray sevgisi ile gönlümüzü çoktan kazandınız.

  2.5 yildir o kadar kotu yonetiliyorduk ve o kadar kötü temsil ediliyorduk ki basarisiz olma sansiniz zaten yok.

  sizden tek istegimiz, "galatasaraylılık nedir?" herkese tekrar hatırlatmanız.

  tüm kalbimizle yanınızdayız.
 • 11
  sayın başkan,

  öncelikle bizi dursun özbekten kurtardığınız ve camiaya tekrar moral aşıladığınız için teşekkür ederim. sizin dürüst ve galatasaray aşığı olduğunuza inancım tam. bu nedenle sizin tekrar galatasaray başkanı seçilmeniz sizden çok galatasarayın menfaatinedir. aksi halde çok sevdiğimiz galatasaray ya dursun özbek gibi yalancı sahtekarlara ya da adını bile doğru düzgün bilmediğim birilerinin kuklalarına kalacaktır.

  bu demektir ki tekrar seçilmeniz için doğru bir strateji izlemeniz gerekmektedir!!!

  konuyu biraz daha açarsak eğer, galatasaray başkanını galatasaray taraftarı seçmiyor. siz bizim gözümüzde çoktan başkan seçildiniz ama ne yazık ki yetki bizde değil. yetki genel kurulda, yetki üyelerde. yani sizin stratejinizi belirlerken galatasarayın menfaatlerini ve kendi kişisel doğrularınızı ortaya koyarak üyelerden maksimum oyu alacak bir politika izlemeniz gerekmektedir. herkese atar, herkese gider genel kurulda sizin çok da işinize yaramayacaktır. oranın dinamikleri sizin de çok iyi bildiğiniz üzere çok farklıdır.

  gerekirse bazı anlaşmalar yapmak, gerekirse bazı isimleri tarafınıza çekmek şu ana kadar gördüğüm kadarıyla bu süreçte sizin için elzemdir. aksi halde tamamen liseyi karşısına almış bir başkan olarak lanse ediliyorsunuz karşı taraflarca ve elinizde bunu çürütecek hiç bir done yok.

  bir kez daha belirtiyorum ki seçilmeniz sizden ziyade galatasarayın menfaatinedir. uçurumun kenarından aldınız ama çok uzaklaşmadık. bunun için sizin ve ekibinizin en az 3 yıl daha kalması lazım. bunun için de yapılması gerekenler varsa, sizden ricamız bunları yapmanızdır.

  gün galatasarayı kurtarma günüdür. gün yakaladığımız sinerjiyi momentuma çevirip geleceğe umutlu bakabilme günüdür.

  allah yardımcınız olsun...
 • 15
  elin kolun bağlı. satmadan alamıyorsun. biz biliyoruz. uefa, demokles'in kılıcı gibi bekliyor tepende. sene sonu zararını 20 milyon €'dan 1 kuruş fazla açıklasan uefa ipini çekecek.

  sen aldırma ozan korkut görünümlü adnan öztürk gelip de, profesyonelleriyle (!) takımın mali durumunu düzeltirken bir de transfer yağdırabileceğini zannedenlere.