• 1
    18 şubat 2016 galatasaray lazio maçının hakemi. faullerde çok kötü karar vermiştir kanımca ve beni televizyon başında çileden çıkartmıştır. özellikle ilk yarıda rakibin oyuncularımıza yaptığı, bileğe ve ayağa sert faullerine hiçbir şekilde kart göstermemiş sonrasında donk'un omuzla yaptığı şarjı kartla cezalandırmıştır. benzer bir omuz şarjıyla ceza sahasında yerde kalan podolski'ye penaltıyı vermemiştir.

    lazio'nun ilk yarıdaki kasap havası oynamasının başlıca sebebidir. sneijder'in morarmamış yeri kalmamıştır muhtemelen bu maçta. adamlar biçmeye gelmiş adeta. bir de o matri denen şovmene ayrı ayar oldum. maç boyu hakemle oynamak ve jöleli saçlarını düzeltmek dışında bir şey yapmadı fakat her pozisyonda hakemin dibinde bitip el kol yapmasına rağmen kartla cezalandırılmadı.

    biliyorum bu maçta hakem belki de son konuşulacak şey fakat bu uğursuz uefa avrupa ligi'nde ne kadar saçma sapan adı sanı duyulmamış hakem varsa bize denk geliyor. son katıldığımzda da sanırım atletico maçını piç eden bir adet italyan'la sınanmıştık.