• 2
  https://www.youtube.com/watch?v=5__39yHvaQ0

  adaylığı 1 yıl önceden hazır olan kişi neden sürekli öyleydi böyleydi diye mazeret üretir saçma geliyor böyle şeyler. 1 yıl hazırlık yapan ekip kendine güvenir zaten potansiyel oy haritası bellidir.
  mustafa cengiz yönetimini sevmediğimi kulübe zarar verdiğini sürekli yazarım ama adam sonunda istenildiği gibi gitti seçim kararı aldı. şimdi bu durumu eleştireceğine problemi çözme zamanı metin öztürk,eğer her problem karşısında böyle mazeret üreteceksen zaten başkan olma bize zor şartlarda problem çözecek strateji yapacak bir aday lazım.

  sürekli mevcut yönetimin aldıkları adamlara sallıyorsun ama gelecek planlaması lafını ağzında duyamadım henüz. yok kemerburgaza tesis yapacam yok stad içi üyelere yer yapacam bunlar zaten teferruatlı konular.
  bize lazım olan ekonomiyi hızlı şekilde şöyle döndürebilirim şöyle bir ekibim var network sağlam elimizde kalan oyuncuları şöyle pazarlayabiliriz, yeni sezon için teknik kadroya çok karışmak istemem ama yerli yabancı şöyle bir politika uygulamak isterim, işte sponsorluk için şöyle şöyle planlarım var dersen senin yapabileceğine ikna olurum. çünkü yüksek ihtimal aralık seçiminde seçilecek başkan çok saçma ve büyük yönetim hataları yapmazsa mayıs ayında yine seçilecektir.
 • 6
  bu verdiği beyanat oldukça ciddi bir mevzu. bunun altını seçim öncesi doldurabilirse kesinlikle başkan olmalıdır. burak elmas ismine çok sıcağım ama bu konunun altını doldurması lazım banka borçlarını nasıl 3 yılda en azından yarısını temizleyeceğini anlatıp insanları ikna etmesi lazım.

  bana biraz sallama beyanatlar gibi geldi ama gerçeklik payı varsa hemen yarın gelsin başkan olsun.
  https://twitter.com/...948768354234372?s=20
 • 9
  200m tl'lik kasa kolaylığının ve tüm şubelerin sponsorlarının hazır olduğunu açıkladı.

  https://www.twitch.tv/att0rney_ adresinden takip edebilirsiniz yayını. ben seçim sürecinin en başından beri burak elmas'ı desteklememe rağmen metin bey'e de ısındım şu son süreçte. göreve hazır bir ekip, bir gecede kuruluşmuş bir listeye tepeden inme bir başkan adayı değil.

  umarım galatasaray için en hayırlısı kim ise o seçilir.
 • 10
  bugün https://www.twitch.tv/att0rney_ adresinde sorulara cevap veren başkan adayımız. yayını baştan sonra izledim. izninizle izlenimlerimi paylaşacağım:

  *90 dakika süren yayında kendisi iyi bir performans ortaya koydu, soluğu hiç kesilmedi.

  *birden çok kez hazır parayla geldiklerini belirtti. hazır parayı bddk anlaşmasına göre 9 sene sonra geri alacaksınız minvalinde çok iyi düşünülmüş bir soruyu tam olarak cevaplayamadı yine de net olan birşey var ki kendisi parayla geliyor. bu iyi mi kötü mü, takdir bireylerin tabii.

  *futbol, basketbol, voleybol ve ne kadar şube varsa hepsi için sponsorlar hazır dedi. ne kadar güzel!

  *listesini diğer adaylardan listesindeki kişilere kanca atılma olmasın diye açıklamadığını belirtti. pek inandırıcı bulamadım.

  *stadyumun üstü kapatılmaz veya kapatılamaz dedi. çimlerin durumu diye başladı ama tam net nedenini söylese daha bütün bir cevap olurdu.

  *mesafeli bir yapısı var. bence güzel birşey. diğer yandan normal olarak insanlarla sıcaklık da kurmak istiyor ama vites sanki bir türlü geçmiyor. yine de mesafeli olması laubali olmasından iyidir diye düşünüyorum.

  *mevcut yönetime yer yer ağzından çıkan sıfatlara dikkat etmeden çaktı. çakmak tabii ki hakkı ama ben kelimelerini daha dikkatli seçmesini beklerdim.

  *gs store hakkında umut verici vaatlerde bulundu. çok sevindim.

  *dursun başkanımızı ister istemez biraz fazla övüyor. kendini iyi anlatamadı diyor. belki doğrudur lakin pratikte dursun başkanın imajı belli, bu kadar övmesine ne gerek var anlayamadım.

  *mevcut yönetim için iyi yaptıkları hiçbirşey söyleyemem dedi. bu bana biraz abartı geldi. bir çay iyi gider.

  *şimdi buraya tek tek yazmayacağım yalnız kendisiyle çeliştiği cevapları da oldu. belki de yayındandır.

  *üye/taraftar veya liseli/lisesiz konularında hassas konular olmasına saygı duymakla beraber biraz fazla herkese mavi boncuk dağıtmaya çalıştığı hissine kapıldım. belki de oyunun kuralı budur.

  *kulübe bugüne kadar sağladığı sponsorluklardan bahsetti. mükemmel bir performans! sırf bunun sevabıyla cennette loca verirler. eksik olmasın.

  *önümüzdeki günlerde tansel taşanlar'ın programına konuk olacağı anons edildi. oturduğu koltuk nedeniyle sevmesek de saygı göstermemiz gereken mevcut başkanımıza karşı olan üslubu nedeniyle hakkında iyi bir izlenim sahibi olmadığım tansel taşanlar'a konuk olmasını ben prensip olarak hatalı buluyorum.

  genel olarak ben kendisini beğendim hatta epey beğendim. metin bey kendisine kapasitesi ölçüsünde elindeki silahları bilerek eksiksiz güveniyor. boş konuşmuyor. kulübü de iyi bildiğini ben biliyorum, ona bir şüphe yok. başarılar diliyorum.

  "ben olsam silmezdim dediğim bir kaç soruyu bence yanlış sildi ama moderatör o olduğu için" diye girilmişti bu entrynin orjinali meğer moderatör başkaymış. kanal sahibi ahmet bey kardeşimin günahına girmişim. ben bu twitch ortamının yabancısıyım tabii böylece yaşım da ortaya çıkıyor. ben bir tek switch bilirim twitchi öğreneceğim. silinme konusuna dönersek dediğim gibi ben moderatör beyin yerinde olsam silmezdım emme bana sadece fikrimi paylaşmak düşer. ahmet tirali'ye bu yayını gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum.

  unuttuğum bir nokta vardı onu edit ettim: yayında benim edindiğim izlenime göre yarım tane bile çanak soru sorulmadı. çok özgün bir yayın oldu.

  diğer adayların da benzer bir yayınını izleme şansım olursa onlar için de bu tür bir entry girerim.
 • 12
  https://twitter.com/...737227761946625?s=20

  --- alıntı ---
  başkan adayı metin öztürk: "bir rakibimiz 3 yıldız, bir rakibimiz çakma 2 yıldız taşıyor. 1959 öncesi 2 şampiyonluğu saydırdı. bir rakibimiz tek yıldızlı. biz, g.saray'ın 5. yıldızının peşindeyiz. öyle muhtarlar kupası gibi 1959 öncesini saydırma saçmalıkları bizim işimiz değil."

  --- alıntı ---

  maalesef giderek üslubunun dozunu kaçırıyor. tribünlere oynaması pek şık olmuyor. yanında yakınında birileri varsa bir an önce uyarsın, efendi adam imajını gittikçe kaybediyor.
 • 13
  tribünlere oynayan açıklamalarla boş kahvehane kafasında yorum yapan kıdemli 1. sandıktan seçimlere giren başkan adayı.

  --- alıntı ---
  "gomis'ten falcao'ya 50 milyon euro'yu sokağa atmayacağım. sonra da pişmiş pişmiş oturup taraftara, 'benden öncekiler hırsızdı. 100'er lira bağış verin de şu kulübü ayağa kaldıralım' ikiyüzlülüğüne girmeyeceğim."
  --- alıntı ---

  gomis'ten sonra alınan forvetlerle oluşan zarar algısıyla günümüzden geçmiş zamana doğru değerlendirme yapmasını anca fanatik, fotomaç'tan sporu takip eden kitleye yedirebilir. zarar ettiğimiz doğru da seçim de size puan kazandıracak kalem bu değil. her iyi oynayana işini yaptığı için zam yapacaksak, kötü oynayana da sakatlanandan da maaş keselim o zaman sayın öztürk. mesela omar 6 aydır oynamıyor, üstüne yedlin'i aldık. omar'dan da kesinti yapalım. böyle kulüp yönetilmez, bazen insanlıkta devreye girmelidir. bunu genel kurul üyeleri de sözlüktekiler de yemezler. kendimce gomis'in gitmesini desteklemiştim. yöneticilik ve camiaya liderlik yapmak için seçime girip, iş işten geçtikten sonra 200-300k daha verseydiniz bu zararlar olmazdı kafasıyla kulüp yönetmeye talip olmak, ilginç bir cesaret örneği. aradan 3 sene geçtikten sonra hataları üst üste koyup gomis gitmemeliydi diye değerlendirme yapmak çok mantıklı ve vizyoner değil.

  fatih hoca da gomis satılınca doğru demişti.(gomis yerine adam gibi 2 forvet beklentisiyle izin verdiğini düşünerek) bu yaştaki oyuncuya teklif gelmişse gs menfaatleri için satış doğruydu dedi.

  https://www.goal.com/...tpii2ih1ih49dfl7jcct

  mustafa cengiz yönetimini de taraftar olarak destekledim fakat fotoğraf olayları, hocanın antrenörlükle beraber fahri yönetim kurulu üyeliği hatta başkanlık yapması, kendisi hakkında açık görüşlerimi yazsam, muhtemelen çeşitli hakaretlerden adli ceza alacağım belhanda'nın bile saçma sapan gönderilmesi vs. yönetime olan güvenimi sarstı. başlık mevcut yönetim başlığı değil, konuyu bulandırmayayım.

  metin öztürk'ün gomis olayı bakış açısına göre fernando da gitmemeliydi. seri, lemina, taylan, etebo, selçuk inan, nzonzi bir sürü oyuncu denendi, tuttu veya tutmadı gittiler, bazıları ise hala kadroda. böyle değerlendirme mi olur arkadaşlar?
 • 17
  https://twitter.com/...510769377693699?s=20

  renktaşlar hatırlayacaktır son cumhurbaşkanlığı seçimlerinde tbmm'de grubu olmayan partilerin aday çıkarabilmesi için 100 bin imza toplaması gerekiyordu. mesela ben, seçimlere katıldığı takdirde hiçbir şartta oy atmayacağım bi' aday adayının seçimlere katılabilmesi imza vermiştim. nitekim 100 bin imza barajını geçti ama ben seçimlerde ona oy vermedim. bi' yerde seçim oluyorsa orada birçok adayın çıkması bence olumludur. herhangi bi' yerde bi' aday adayı , resmen adaylığını ilan edebilmesi için benden imza istiyorsa - ortada çok saçma bi' şey olmaması kaydıyla- imzamı veririm ama bu seçimde de onu destekleyeceğim anlamına gelmez.
 • 19
  seçilmesi halinde tüzük maddelerini uygulayacağını açıklayan başkan adayı.

  https://twitter.com/...046612664340483?s=20

  --- alıntı ---

  galatasaray başkan adayı metin öztürk: "kimse beni aksi ve sinirli görmemiştir. ben kitaba göre hareket ederim. bunları galatasaray'dan değil, galatasaraylılıktan ihraç etmek lazım!" (twitch | @tirali)

  --- alıntı ---
 • 22
  19 haziran 2021 tarihinde yapılacak başkanlık seçimi için listesini verirken aşağıdaki açıklamaları yapmış başkan adayı.

  --- alıntı ---

  galatasaray kulübü başkanı adayı metin öztürk, "200 değil, 300'e ihtiyaç varsa onun için hazırız, 400'e ihtiyaç varsa 400 için hazırız. biz galatasaray için ne gerekiyorsa tamamı için hazırız. cebimizdeki son kuruşu vermeye geliyoruz. yeter ki galatasarayımız hak ettiği yerlerde olsun" dedi.

  galatasaray başkanı adayı metin öztürk, seçim listesini divan kuruluna teslim ettikten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. seçilmeleri halinde amaçlarının 20 temmuz'da başlayacak yeni sezon kampına transferleri yetiştirmek olduğuna dikkat çeken öztürk, "galatasaray için hayırlısı olsun. tüm adaylar, hepsi birbirinden değerli. bizim ana amacımız; 20 temmuz'daki kampa futbolcularımızı yetiştirmek. gördüğünüz gibi hazırız. buraya sadece 44 kişilik kadromuzla değil, yaklaşık 80, 90 kişi buradayız. bu, ne kadar hazır olduğumuzu gösteriyor. umarım diğer adaylar da cuma gününe kadar listelerini verecekler ve 19 haziran'da seçim neticelenecek. kazanan başkan hızla kolları sıvayacak. bizim tarafımız çok net. şu an 12 futbolcumuz yok. kiralıklar, sözleşmesi bitenler gitti. hocamız yok. biz gelir gelmez kolları sıvayıp, hocamızı göreve davet edeceğiz. hızlıca tüm futbolcularımızı kampımıza yetiştireceğiz. futbolcuları kampa yetiştiremezseniz şampiyonluk da hayal, şampiyonlar ligi'ne kalmak da hayal. bir 400 milyon daha kaybedersiniz. galatasaray'ın buna ne sabrı ne tahammülü ne de enerjisi var. taraftarımız merak etmesin. biz 19 haziran'da geliyoruz. 20 haziran'da hocamız göreve başlıyor. inşallah haziran sonuna kadar tüm futbolcu sözleşmelerini bitirmiş olacağız" ifadelerini kullandı.

  "hem maddi hem manevi değerleriyle galatasaray'ı şampiyonlar ligi'ne taşıyacak ekip burada"

  kulübün ekonomisini ayağa kaldıracaklarını belirten metin öztürk, "2 yıllık hazırlığın sonucu; bu, galatasaray'a saygımızın bir ifadesi. galatasaray kulübü'nün kökü galatasaray lisesi'ne dayanıyor. orada ali sami yen bey'in bize işaret ettiği, yabancı takımları yenmek... onun için şampiyonlar ligi bizi başka heyecanlandırıyor. müziği bile başka heyecanlandırıyor. benim rahmetli babam 30 yıl galatasaray adası'nın müdürlüğünü yaptı. bizim her tarafımız galatasaray'ın değerleriyle dolu. son dönemde kaybolan değerleri yerine getireceğiz. ekonomiyi ayağa kaldıracağız. burada görüyorsunuz iş adamlarından, liseli dostlarımızdan müthiş bir ekip var. galatasaray taraftarları, üyeleri merak etmesin. 19 haziran'da özledikleri galatasaray'ı, hem maddi hem manevi değerleriyle galatasaray'ı şampiyonlar ligi'ne taşıyacak ekip burada. hazırız" diye konuştu.

  "galatasaray için cebimizdeki son kuruşu vermeye geliyoruz"

  galatasaray'ın hak ettiği yerlere gelebilmesi için ceplerindeki son kuruşu dahi vermeye hazır olduklarını vurgulayan öztürk, "galatasaray için ne gerekirse o yapılacak. 2'nci başkanımız seçime girmeyeceğini beyan etmişti 29 mayıs için; şimdi gireceği gözüküyor. o tarihte bize 200 milyonun üstünde bir paraya ihtiyaç olduğunu söyledi. biz o hazırlığımızı yaptık geldik. geri kalanını içeri girince göreceğiz. 200 değil, 300'e ihtiyaç varsa onun için hazırız, 400'e ihtiyaç varsa 400 için hazırız. biz galatasaray için ne gerekiyorsa tamamı için hazırız. cebimizdeki son kuruşu vermeye geliyoruz. yeter ki galatasarayımız hak ettiği yerlerde olsun" dedi.

  "galatasaray'ın seçimi 19 haziran'da, galatasaray lisesi'nin bahçesinde yapılacaktır"

  seçimin 19 haziran'da yapılacağını kaydeden metin öztürk, sözlerini şöyle noktaladı:

  "ben kulüpler birliği'yle, diğer kulüplerin yöneticileriyle, federasyondaki dostlarımla da konuşuyorum. galatasaray'ın seçimi 19 haziran'da olacak. bu net tarihtir. ne galatasaray ne başka bir takımın, başka bir tarihe tahammülü yoktur. bu tarihte yapılmayan seçimler türk futbolunu bitirir. burada bir soru işareti yok. galatasaray'ın seçimi 19 haziran'da, galatasaray lisesi'nin bahçesinde yapılacaktır."

  --- alıntı ---

  https://www.dha.com.tr/...iyoruz/haber-1828784
 • 23
  dursun özbek kendisinden daha iyi bir aday olur. öyle bir aday metin öztürk. adayları analiz eden herkes metin öztürk'ün en kötü adaylardan bir tanesi olduğunu fark eder.

  öncelikle kesinlikle fatih terim ile çalışabilecek bir aday değil. ben fatih terim ile yolların ayrılması gerektiğini düşünen ve bunu dile getiren bir yazar olarak ikili arasında şiddetli geçimsizlik çıkmasının kaçınılmaz olduğunu yazayım buraya. sanmıyorum ama seçilirse 2 yıla kalmaz ipler gerilir. metin öztürk gördüğüm kadarıyla çok ben merkezli bir insan. dik başlı ve kendi düşüncelerini empoze ettirmeye çalışan bir aday. bu hususlar göz önüne alındığında hocanın metin öztürk'e, metin öztürk'ün de hocaya kafayı takmaması mümkün değil.

  metin öztürk biraz değil bayağı popülist bir aday. "heyt, höyt" sevengillerden biraz. taraftarı kendince analiz etmiş ve buna uygun bir planla hazırlanmış. olası bir başkanlık süresince taraftarla belli konular hariç ters düşmeyecektir ama taraftarın her söyleminin doğru olmadığının hepimiz farkındayızdır diye düşünüyorum. bu noktada galatasaray'a vereceği katkılar beni düşündürüyor. başkan adayları taraftara oynamadan kendini kabul ettirebilmeli.

  düşünce yapısını sevmedim, fazla düz geldi. fazla klasik, fazla pembe-beyaz. galatasaray başkanının biraz daha gri olması gerekiyor. fatih terim ile şunu yapacağız, takıma şu kadar para getirebiliriz, alt yapımız şöyle olmalı...
  dediği şeyleri yapmak kulağa güzel geliyor ama başarı getirir mi?
  -getirmez.
  söylediği şeyleri yapamazsa planı var mı?
  -yok.
  galatasaray bu dönemde devrimci bir bakış açısına ihtiyaç duyuyor. metin bey'in söylemleri bu değişimi karşılayacak seviyede değil ama mevcut adayların hiçbirisinde böyle bir bakış açısı yok. benim de aynı şekilde beklentim yok, orası ayrı.
  buraya bir dipnot düşeyim. sadece burak elmas daha ayrıntılı bir plan hazırlamış ama o da istediği çoğu şeyi yapamayacak. şartlar ve karakter yapıları galatasaray'da bu istekleri karşılayabilecek durumda değil.

  futboldan pek anlamadığını düşünüyorum. muhakkak takip ediyordur, 2011 model ünal aysal kadar bilgisiz olmadığı açık ama ben artık futboldan anlayan bir başkan görmek istiyorum, yönetim sahanın içinden gelmeli. burak elmas bu konuda benim için daha önde. uefa'yı kazandığımız dönem kulübün havasını koklamış, futboldan daha fazla anlayan bir insan izlenimi veriyor. metin öztürk'ün bu konuda bilgi birikimi olmadığını sanıyorum.

  söylemleri dediğim gibi kulağa hoş geliyor ama zamanla değişime uğrayacağından şüphem yok. örneğin alt yapıya yatırım ile ilgili cümleleri daha sonra imkansızlıklar üzerine kurulu kendini savunma amaçlı yeni cümlelere dönüşecektir. bu işi yapacak adayın galatasaray'ı çok iyi analiz etmesi ve noktası virgülüne planlama yapması gerekiyor. metin öztürk'te bu olmadığı için "heybeden sallayan" başkan adayı olarak zihnimde yer etti. sadece bundan dolayı değil tabii ki. söylemlerinde ciddi tutarsızlıklar söz konusu.

  son olarak şu videoya batığımda bir şey ilgimi çekti.
  https://youtu.be/nNApAbcmImE?t=2130
  35. dakikada var teknolojisinin sarı-kırmızı kartları daha da netleştirdiğini söylüyor. oysaki türkiye'de futbolu biraz takip eden bir insan bunun doğru olmadığını bilir. var ile birlikte kartlar hususunda daha büyük eyyamlar dönmeye başlamıştır. pozisyonlar kimi zaman pratikte, kimi zamansa teoride olduğu gibi değerlendirilir. bu da takımdan takıma, dönemden döneme çifte standart konusunda eyyama sebep oluyor. örneğin futbolcu başka bir futbolcunun ayağına basıyor ama sert ve isteyerek değil. normalde buna kırmızı kart verilmez ama hakemler var'a bakıp kolayca kırmızı kart gösterebiliyorlar. soran olursa görüntüleri var, futbolcu diğerinin ayağına basmış ve bu kırmızı kart. bir başka maçta ise bu hareketin kırmızı için yeterli olmadığını savunabiliyorlar. eskiye göre bunu çok sık yapıp istedikleri takımları yükseltebiliyorlar çünkü bir maçta, bir takıma çifte standart geçmek diğer takımın sahada ezilmesine ve sinmesine sebep oluyor. bu tarz kararlarla ölüyü bile şampiyonluk potasına sokabilirsiniz.
  bakın bunlar sezon içinde çok fazla kullanıldı ve önümüzdeki dönemde de artarak kullanılmaya devam edecek. metin bey mesela bunlarla ilgili hiçbir birikime sahip değil çünkü maçları yeterince takip etmemiş. oysaki ligin x. haftasında ekran karşısına çıkıp bunları dile getirmeye başlayacak. o gün bu kesiti paylaşacağım ben de. söylemler çok önemli. metin öztürk'ün söylemlerinde büyük sıkıntılar var. galatasaray başkanları sıfırdan başkanlık öğreniyorlar. bu artık canımı sıkmaya başladı. futbol bilgileri zayıf. mustafa cengiz, dursun özbek, ünal aysal, adnan polat ve diğer birçok eski başkanın futbol bilgisi çok zayıftı.
  eski başkanların futbol bilgisi zayıf olduğu için yanlış kararlar verdiler. yanlış kararlar ise galatasaray'a zarar verdi. bugün içinde bulunduğumuz durum bu yanlış kararların neticesidir.

  kısacası metin öztürk iyi bir aday değil. kendisiyle ilgili konuşulacak daha çok şey var ama yazıyı uzatacak. ben kendisinin galatasaray'a kesinlikle katkı sağlamayacağını düşünüyorum. başkanlık yolunda kendisine başarılar diliyorum.
 • 24
  hazirunun taraftarın gözündeki kadar az oy toplayacağını düşünmediği başkan adayı. tepe isim olarak taraftarın hoşuna gitmese de liste olarak ay sonuna kadar gerekli olan 300m tl civarı kasa kolaylığını sağlayabilecek tek aday kendisi.

  rahmetli babası süleyman öztürk galatasaray adası'nın 30 yıl müdürlüğünü yapmış birisi.
  baba-oğul adadan bir anı; https://gss.gs/pSt.jpeg
  metin bey ve ismail sarıkaya eski gsyiad başkanlarından.
  eski sponsorlarımızdan doğa sigortanın sahibi nihat kırmızı bulunuyor.
  kulübümüzün uzun yıllar sicil kurulu başkanlığını yapmış celal açar ilk sandıklarda etkin bir isim. mustafa cengiz'in de kazanmasında kendisinin tecrübeli isimlerle yaptığı çalışmalar sonucu belirlemişti.
  ekonomi alanında sevilen isimlerden prof dr. emre alkin'de azımsanamayacak bilgi ve deneyime sahip. tff eski genel sekreterliği, uefa pazarlama komitesi eski üyeliği, tim'de eski genel sekreterlik ve büyük kulüp yüksek divan üyesi bir isim alkin. türk bankalar birliği etik kurul üyesi cihan vural'da finans alanında uzman bir isim.
  sözlük yazarlarımızdan eric cantona (kullanıcı)'nın babasının kuzeni sn. hasan tirali mevcut. kendisine de selam olsun bu vesileyle.
  oğuz evrenos ve eski kürek sporcumuz -ki federasyon başkanlığı da yaptı- remzi tan gibi camia içerisinde sevilen isimler de mevcut. bu arada her ne kadar taraftar hoşlanmasa da 50'li ve 60'lı senatörler nasuhi sezgin'i sevmekte.
  hilton ve sheraton otelleri’nde üst düzey yöneticilik yapmış ferit volkan, fahri başkonsolos rıza tevfik morova ve hometech yönetim kurulu başkanı osman aral gibi isimler mevcut. ıbm türk, coca-cola şişeleme ve aria'da yöneticilik yapmış gaye bumin ve celal canoğuz abimiz bulunmakta. daha bu isimlerin yanında saymakla bitmez kalitede kişiler mevcut.

  şahsının ve listesinin bariz oy potansiyeli bulunsa dahi pandemi nedeniyle kulübün tecrübeli üyeleri ne oranda seçime katılım gösterir soru işareti. taraftarın sevgilisi burak elmas, ozan korkut'un listesindeyken -camia içerisinde ki büyük abiler tecrübesiz bulmuştu o listeyi- kendisi seçim kulislerine başlamıştı. üzgünüm ama en uzun zamandır hazırlanan kişi zannedildiği gibi burak bey değil*. sevmeyebilirsiniz ama iyi bir aday değil ve kulübe birşey katamaz demek kendisi ve listesindeki nice kıymetli isme haksızlık olur. kaldı ki ortadoğu ikliminde gazeteciden özür dileyen bir profil yerine tercihim "heyt,höyt" diyebilen bir isimden yana olur; kolay dokunulabilen ve sindirilmiş bir kulüp istemiyorum artık. sosyal medyada sağlam bir pr kampanyası yapamadıkları için taraftar pek sevmiyor kendisini, bunda tabi ki sn. öztürk'ün hitabeti de etkin lakin kasa kolaylığını sponsorluk gelirlerini kırdırmadan sağlayabilecek oluşu bile benim nezdimde kendisini ön plana çıkartır. haziran sonuna kadar 300m tl bulmakta yetmiyor, transfer yapacağız malum. 10 günde diğer adaylar nasıl 300m tl ayarlayacak, seçilecek başkanımızı hep birlikte izleyeceğiz.
  sonuç olarak camiada eşref hamamcıoğlu ve burak elmas’ın gerisinde kalacağını düşünenler bir hayli fazla lakin şahsına ve listesine karşı haksızlık yapıldığını düşünüyorum. her ne kadar favori sn. elmas gibi gözükse dahi galatasaray’da seçim yapılmadan sonuç belli olmaz ve defalarca tanık olduğumuz gibi dengeler bir gecede değişebilir. her sonuca açık bir seçim bizleri bekliyor. kulübümüz için en doğru kişinin seçilmesi dileğiyle.
App Store'dan indirin Google Play'den alın