• 1
    1988 doğumlu abd'li voleybolcu. orta oyuncu olarak hem milli takımda hem de uzun yıllardır pomi casalmaggiore'de oynuyor. yaş aldıkça oyununu en üst seviyeye çıkardı. milli takımdaki sayısız başarısının yanında daha önemlisi belki de kulüp kariyerinde kazandığı son dönemdeki kupalar oldu.

    gibbemeyer'den ben hiç sekip de block-out olan top hatırlamıyorum. full konsantrsyon ve liderlik vasfı ile tipik voleybolcu yavşaklığından kendinde eser yoktur. yani şu turnuvadan elenirken bile pişmiş kelle gibi gülenler var ya aman hayat bize güzel koy ... rahvan gitsin diye gerzekler. ha bizim takımlarımızda maalesef çok var ama bu arkadaş bu sporcu karakterinin tam zıddı. üstelik sadece savunmada değil hücumda da çok etkili hele ki ortada top bulmasın ışık hızıyla öldürür animallah:)

    sinead-aslı-lauren gibi bir orta alan rotasyonuna sahip olsak şu sezon içinde bile şampiyonlar ligi şampiyonluğuna oynarız. tek başına hırslı bir eda'nın her fenerbahçe derbisinde bize neler yaptığı gün gibi ortadayken üstelik...o da neslihan'dan ucuza oynuyor:) o da pomili...) pomi'den kankası carli lloyd gibi onu da yakın gelecekte fenerbahçe'de görürsek çatlarım arkadaş, gelsin buse sizi kurtarsın konduracağı buselerle...

    https://www.youtube.com/watch?v=I2QMePdogZ0

    https://www.youtube.com/watch?v=Dqs2OItfU_8