• 2
  mehmet burak reçber başlığını açtığım için beni çocuğun instagramına küfür ettirmekle suçlamış yazar.

  kötü bir şey de demekten kaçındım çocuga. sadece sevdiği takıma gitmesini istediğimi yazdım. nasıl bir duyarsa linç linç diye tutturmuş. kimse linç minç etmiyor. sanki biz çocuk sevmiyoruz.

  asıl bundan sonrası olay. özel mesajların ifşası yasak , sadece şunu söyleyeyim sözlük yazarlarına ve bana hakaret var. ama öyle kallavi değil tabii. basit hakaretler, ancak bunlar serbestse söyleyin biz de özel mesajlarda öyle şeyler kulanalım ceza alınmıyorsa.

  son olarak görüşüm kafayı tırlatmış olduğu.
 • 5
  keroo11 aynı hakaretleri bana da yapmış yazar. sözlük yazarlarının birçoğunu ruh hastası olarak nitelemiş. (ilgili entry mod tarafından silinmiş) rüştü reçber’in oğlunun sevdiği takıma gönderilmesi gerektiğini yazdığımız için yaptı bütün bunları. bir de instagramda hesabım olmadığı halde çocuğa hakaret ettiğim iftirasını attı.

  lahavle çekip engelledim kendisini. başka çare yoktu...
 • 6
  bazı konularda katı fikirleri olan 7. nesil yazar. bir çocuk hakkında bir konu açılıyorsa, olumlu refere içermiyorsa bu konuda dikkatli olunması fikrine sahip yazar. bir yazarı instagram'dan küfür ettirdiğini itham etmemiş, küfür olmuş ya bu küfürler sözlüktense diye yazmıştır. karşı taraftakinin çocuk olduğunu unutan ve hakarete varan ifadeler yazan yazarlara gerizekalı demiştir. mesajlarda bu konuda sert bir tavır tutunmuştur. cezası varsa kabul ediyor yazar.

  kendisine gayet düzgün bir tavırla, hakim olmadığı bir konu hakkında galatasaraylılık dersi vermeye çalışan yazarlara karşı sert tavır içersine girmiştir. kendi doğruları olduğu için ve bunun dışında fikir kabul etmediği için değil. karşıdaki nazik yazarın konuyu bilmeden, havadan kendisine galatasaraylılık ile ilgili tavsiyeler vermesi üzerine sert davranmıştır.

  karşılıklı gayet güzel fikir alışverişi yaptığı yazarların, bir süre sonra bazı konularda anlaşamadığında "anlasamadik eyvallah sen bildiğini yap" seklindeki konuşmalarıyla biten dialogları alıp ortaya dökme çabasını da hayretle izlemekte.