• 4
  superbowl liii koşuları sanıyorum 21 ocak 2019 gecesi patriots tarafından sonlandırılacak.

  çizgi savunmaları patriots'un koşu oyunlarına cevap veremiyor. sonny michael önünde rakip yokmuş gibi koşuyor.

  skor 7-0 sanıyorum 1-2 dakikaya 2. td alacak pats.

  edit 1: interception. brady td çizgisine 2 yard mesafeden attığı pasta topu chiefs'e teslim etti.

  edit 2: ilk yarıyı patriots 16 tane 1'st down ile bitirdi.
  chiefs ise hücum edemedi ilk yarıda. sadece 3 tane 1'st downları var ki biri patriots'un faulüyle geldi. ilk yarı pats 14 chiefs 0. bu sezon ilk kez böyle kötü hücum eden bi chiefs izliyoruz. bir şey var ki 11 maçta istatistikleri parçalayan kareem hunt bu maçta çok aranıyor. adam tam 824 yard rush, 26 rec ve 378 yard yapmış. 14 de touch down'ı var. en az mahomes kadar önemliydi. nfl'de yanılmıyorsam ilk 11 maç itibarıyla mevkisinin en iyisiydi.

  edit 3: mahomes 2. yarıya müthiş başladı. bir 47 yard pas bir de td pası attı. skor 14-7

  edit 4: mahomes 2. yarı oynuyor. 2. td pası skor 14-17 pats önde.

  edit 5: brady 2. interception'u yaparken mahomes 3. td pasını attı. chiefs 21-17 öne geçti ilk kez.

  edit 6: mahomes müthiş bir ikinci yarı çıkardı. çok ucuz bi offside olmasaydı brady 3. interceptionunu yapıp maçı veriyordu. 31-31 uzatmalara gitti. ilk touch down'ı alan superbowl biletini kapar. hücum pats'de. sanırım buradan bırakmazlar.

  ve super bowl bileti patriots'un.
 • 6
  çok şanssız takım. kareem hunt'dan sonra bir kayıp da tyreek hill ile yaşadılar. zaten sezonun en iyi rb'si olmaya aday kareem hunt'ı talihsiz bir olay nedeniyle kaybetmeleri yeterince acıydı. şimdi de aile için şiddet nedeniyle wide reciever'ları tyreek hill'i kaybetmişler. bakalım o mevkiyi doldurabilecekler mi? draft'de 2. turdan mecole hardman'ı almışlar.

  savunmalarını da frank clark ve tyrann mathieu ile güçlendirmeye çalışmışlar.
 • 7
  nfl'de sophomore slump diye bir tabir vardır. 2. yılına giren quarterback'ler rakip takımlar tarafından oyun tarzları öğrenildiği ve önlem alınabildiği için bocalarlar. patrick mahomes her ne kadar 3. yılında olsa da ilk yıl hiç oynamadığı için şu an sophomore* oyuncusu olduğu için özellikle sezon başında bu sıkıntıyı yaşayacağını düşünüyorum. fakat geçen sezona göre iyi takviye yapılmış defansın etkisiyle dengeyi tutturacak ve fikstür sayesinde de sene sonuna doğru vites artıracak bir takım olacaklardır. super bowl şansları da tamamen normal sezonu new england önünde bitirip bitirmemelerine bağlı. eğer olası bir konferans finalinde foxborough'a gidecek olursa sonları geçen sezonun aynısı olur.