• 29 eylül 2018 galatasaray olağanüstü genel kurul toplantısında yaptığı sunumu izlememiştim. ilker canalp'ın yazısından sonra bu akşam izledim. imkanı olanların izlemesini tavsiye ederim. ben bu kadar net ve basit bütçe anlatan bir yönetim kurulu üyesi görmemiştim. kendisi, emre erdoğan ve okan böke yönetim kurulunda olduğu müddetçe kulübün bütçe olaylarında sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. kulübü çok güzel bir işleyişin içine sokacaklarına eminim. yolları açık olsun.
 • başardıklarını övünmeden ve basit cümlelerle anlatma becerisine sahip olgun bir insan izlenimi veriyor.
  basına hiç bulaşmaması, polemiklerden uzak durması, sosyal medyada rt ve like kovalamaması, soğukkanlılığı, haftada 5 gün kulüpte tam zamanlı çalışması gibi aranan özellikleri var galatasaray adına.
  beğeniyle takipteyiz kendisini.
 • başlığında bu kadar az entry olması şaşırtıcı, kulübün mali durumunu kısa sürede sürdürülebilir duruma getiren ve tarihimizde ilk defa + bakiyede bitirmemizde en büyük emek sahiplerinden birisi de kendisidir. hem liseli hemde bizden biri nasıl olur diye soran olursa direk kendi adını verebilirsiniz. bildiğim kadarıyla herhangi bir sosyal medya hesabı yok. şimdilik kendisini sadece genel kurullarda takip edebiliyoruz.
 • mustafa cengiz'in listesinde yer alan 7607 numaralı üye.

  "04.02.1966 istanbul doğumlu olan kaan kançal, 1985 yılında galatasaray lisesi (117.dönem), 1990 yılında i.ü işletme fakültesi’inden mezun oldu. 1995 yılında california national university san diego’da finans yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamlayan kaan kançal kendi şirketleri ile perakende, enerji ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir. evli ve 2 çocuk babası olan kançal, ingilizce ve fransızca bilmektedir."

  (bkz: 26 mayıs 2018 galatasaray seçim genel kurul toplantısı)