• 1
  fifa - pes tutkunlarının dillendirdiği eylem.
  fatih terim bugün istifa etse maximum yıl sonu yine gel bizi kurtar türküleri dinlemeye başlarız.

  şunu artık herkes bilmeli, fatih terim herhangi bir takımı çalıştırmadığı sürece, galatasaray futbol takımının bir neferidir.
  yani fatih terim evinde otururken, bu takımın başında kim olursa olsun kendini rahat hissedemez, ettirmezler adamı.

  burada yapılabilecek en köklü eylem, fatih terim'in futbol direktörü tarzı bir görev ile eşofmanlarını çıkartarak yukarıdan yönetmesi olabilir. altına da gelecek vaat eden bir teknik kadro, ve bu kadro mümkünse yabancı (özellikle alman)...

  yani red bull salzburg dönüşümünde ki ralf ragnick olmalı kendisi.

  --- alıntı ---

  2005’te red bull salzburg, yola trapattoni ve matthäus ile çıkmış ve şampiyonluklar kazanılmıştı. ancak esas değişim 2012’de yaşandı. red bull’un 4 kıtaya dağılmış operasyonunu yönetmeleri için dünya çapında futbol adamları ile anlaşıldı. hoffenheim projesine yıllarını veren alman futbol adamı ralf ragnick, red bull salzburg ve rb leipzig’e sportif direktör olarak atandı. uefa’nın 1994’ten 2012’ye tam 18 sene baş teknik danışmanı olarak çalışan andy roxburgh, new york red bulls’un sportif direktörü oldu. eski liverpool menajeri gérard houillier ise, bu 3 takımdan ve gana ile brezilya’daki akademilerden sorumlu global futbol direktörü olarak çalışmaya başladı.

  https://fourfourtwo.com.tr/...si-olmayan-kulupler/

  --- alıntı ---
App Store'dan indirin Google Play'den alın