• gerçekten taraftarın bu şımarıklığından sıkıldım artık. neymiş, terim istifa etsinmiş. hayır aynı tipler çıkıp "bizim ne zaman bir ferguson'umuz olacak?" filan der bir de utanmadan.

  he istifa etsin terim. etsin de iyi ce ligden de kopalım, sezonu 8. filan bitirelim. sonra da işte seçim meçim, getirsinler yeniden dursun'u ya da bir muadilini takımın başına. aferin çok iyi düşünmüşsün gerçekten.
 • kimse kusura bakmasın fatih hoca'nın şuanda istifasını istemek, şımarıklık, akılsızlık hatta galatasaray düşmanlığıdır. federasyon yüzünden bu sezon takımın başında olduğu ligde 1 maç var zaten. bir de şampiyon ligi maçı var. takımın fenerbahçe'ye karşı ne oynanması bekleniyordu ben anlamıyorum. sanki fark yedikte istifaya(ki bu bile saçma olur) ediliyor. iyi oyun mutlaka oynanacaktır. takım 3 maç üst üste ilk defa çıkıyor. biraz zamanla çözülmeyecek iş değil. sanki kendisi yokken ahım şahım bir oyun oynanıyordu da şimdi oynanmıyor. bazen cidden taraftarı anlamıyorum.
  (bkz: 28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı)
 • varsayalım fatih terim istifa etti. 4. fatih terim devri kapandı diyelim.

  1- yerine getirebileceğin kim var? yabancı birkaç hocayla gelmeyin kalbinizi kırarım. burası türkiye süper ligi, burda sikiş var sikiş. ne yabancısı?

  2- buna en çok kimler sevinir ve kimler etkilenir? bunu da düşünün. beyler, ülkenin en büyük ve en başarılı spor kulübü'nün şu an en güçlü ve en ünlü adamı hükümetin sevmediği bir muhalif ve aynı zamanda ülkedeki en güçlü adamlardan da bir tanesi. geçmişini bilmemnesini sikeyim, bu adama sahip çıkmak ve arkasında olmak boynumuzun borcudur. aslında herkes sahip çıkmalıdır ama salak kuşlar fanatikliklerinin ve kuyruk acılarının kurbanı oluyorlar.

  3- üst üste 2 kez şampiyon yapmış, son senesinde toplamadığı milli ve resmi kupa kalmamış bir adam sırf fener'den henüz 6. haftada 2 puan geride diye neden istifa etsin? manyak mısınız lan siz? bir de fatih hocanın hangi devrinde takım ilk haftalarda yardırdı? hangisinde barça'ya bağladık? lan sezon boyu en son güzel oynadığımız sezon 2011-12 sezonuydu. hoca sonuç odaklı oynuyor artık bunu anlayın ve bence de sonucu alacaksak oyun ikinci planda kalmalı. bu kafalar gönderdi zaten lucescu'yu 2002'de.

  uzun lafın kısası saçma sapan konuşmayın. topu ileri taşıyacak bir tane adamımız olsaydı veya lemina form tutmuş olsaydı ki tutuyor maçlar geçtikçe, altay veleti de bizim maça çıkan her fenerbahçe kalecisi gibi devleşecek zamanını bulmasaydı bu gece tapılmadık yeri kalmamıştı hocanın. biraz aklınızı başınıza alın. akdeniz insanı gibi davranmayın.

  bu geceden kastım;

  (bkz: 28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı)
 • galatasaray “seyircisinin” bir an önce yapması gerekendir. 25 milyon değil 15 milyon oluruz da iyi günde sevip kötü günde gidenlere değil koşulsuz destek verenlerle yolumuza daha güçlü devam ederiz. gölge edenlerden kurtuluruz.

  nasılsa bugünün yangıncı gölgeleri 23.şampiyonluk gelince mayısta yine en önden sevinecekler. imparator fatih terim başlıkları havada uçuşacak.

  sizlere yazıklar olsun başka hiçbirşey demiyorum vefanın kalıntısı kalmamış sizde!
 • istifa bir kültürdür ve bizde yoktur.

  bu "sorumluluk benim, ben bu boku yiyemiyorum." deme biçimidir.

  ama bizim memlekette bunu kabullenebilecek olgunluk henüz hiç bir makamda yok.

  ne siyaset ne spor ne iş.

  en fazla takımın küme düşmesi kesinleşirse yılmaz vural istifa ediyor.
  onun da mevzusu başka.

  hükümet istifa deniyor şu an twitter da.
  ulan biz iki senedir dursun'u istifa ettiremedik, bilmem kaç bomba patladı kimse istifa etmedi.
  yine eden olmayacak.
  kimse sorumluluğu üzerine almayacak.
  ne şimdi ne daha sonra.
 • üst üste 2 sene şampiyon olduktan sonra(daha önce de 10 sene de 8 kere şampiyon yapmış biri) 3. senesinin 6. maçı sonrası hele 2-3 maç daha şans verelim diyenlerin zekasından şüphe duyarım. fatih terim'den bahsediyoruz beyler, oynanan futboldan mutlu olmayabilirsiniz, ki ben de değilim, ama hadi 2 hafta daha verdim fatih terim'e ne demek.

  hadi sabretmenizi geçtim, biraz vefa be.
 • 19/20 sezonunda daha 6.hafta itibari ile taraftarın dile getirdiği eylem.

  bu takım 8 puan geriden gelip şampiyon olmuş takım. daha oynanmamış 28 hafta varken istifa kelimesi hele ki fb maçı sonrası kesinlikle dillendirilmemesi gereken durumdur.

  şampiyon olunca seninle ömür boyu beraberiz fatih terim.
  2 hafta puan kaybı yapılınca istifa.
  sabirsiz taraftar.
 • galatasaray taraftarı kendisine gösterdiği sabrın yarısını x bir hocaya gösterecek olgunluğa sahip olsa yarın istifa etsin derim, ama biz maalesef taraftar olarak buna hazır değiliz. alt yapıdan çıkan futbolcuya sahip çıkarız da, sistem oturtmaya çalışan bir şeyler yapmaya çalışan hoca 'ya pek tahammülümüz yok.

  tek tahammül fatih terim ' e karşı. 2 yılı aşkın süredir ortada hiç bir şey yok, ne sistem, ne oyun genişliği, ne forma adaleti vs. ama sevgili fatih terim halen galatasaray takımının başında. kendisi yerine bu süreçte en az 3 tane teknik adam değişirdi. o yüzden şapkasını artık önüne koyup düşünmesi gerekiyor. yoksa bir müddet sonra bilmem kaç yıl şampiyon yaptı argümanları da iş görmeyecek.
 • fatih terim özelinde uzun süredir istediğim, ve bunu başta burası olmak üzere her yerde dile getirdiğim durumdur. ancak bu isteğimi bu senelik rafa kaldırdım.

  kimseden istifa istemesini de istememesini de bekleyemem. ancak şu iki kafadan kurtulmalıyız;

  efendim neymiş, hepimiz hoca geldiğinde çok mutlu olmuşuz, şampiyonlukları kutlamışız, bi daha olsak yine kutlarmışız bu yüzden istifa istememiz iki yüzlülükmüş.

  hayır abi değil. fatih terim kimsenin babasının oğlu değil. hayrına da çalışmıyor, 3 milyon € maaş alıyor. kimse galatasaray’dan büyük değil. bu yüzden herkes galatasaray için hayırlı olacağını düşündüğü şeyi dile getiriyor.

  ayrıca, efendim fatih terim’in istifasını istemiyoruz diye biatçı oluyormuşuz, fatih terim bizim için galatasaray’dan büyükmüş.

  hayır abi öyle de değil. bu adamın kazandırdığı kupa sayısını tam olarak ezberden sayabilecek olan var mı? neredeyse tek başına iki yıldızı, bir avrupa kupası var. bunlara dayanarak da bu düşüncedeki herkes fatih terim’in galatasaray’da kalmasının galatasaray için en hayırlısı olduğunu düşünüyor.

  istifa istemek en doğal haktır. herkesin kendi düşüncesi var, herkesin birbirinin düşüncesini değiştirmeye çalışma hakkı da var. ancak kimsenin kimseyi düşüncesi yüzünden yargılama, hakaret etme hakkı yok. allah kerim.
 • fatih terim ne istifa eder ne de istifaya davet edilir. terim dediğiniz insan kulübün en büyük efsanesi, formsuz olabilir de onun da kredisi olmayacaksa bu kulüp haftada bir oyuncu ve hoca değiştirir. bir de sürekli eleştirilen hoca bir geldi şampiyon oldu, 10 maç ceza aldı 8 puan farktan döndü şampiyon oldu ve yine olacak ki olamazsa da fatih terim'in sonsuz kredisi var istifa falan beklemsin kimse.
 • bu gün mevcut mustafa cengiz yönetimi ve fatih terim ve yardımcılarının istifa etmesini isteyen herkesin sezon sonu burada olmasını istiyorum. 17 takım, siyaset, medya, tff, yalı bebesi yetmedi şimdi içimizdeki düşmanla uğraşıyoruz.

  tank, top, tüfek neyiniz varsa gelin lan!
  hepinizi üst üste koyup bu takımı şampiyon yapacağız!