• 1
  gün itibarıyla hatayspor'un teknik direktörüdür.

  2016/2017 sezonu ortasında devraldığı takımına i play-off oynatmış ve geçtiğimiz sezon da ligi şampiyon tamamlayarak takımını bir üst lige* taşımıştır.

  düzen dışına çıkımayı pek sevmeyen, doğru yerleşmeyi ilke edinmiş bir anlayış benimser genellikle. ki alt liglerde bu kriterler yeterli olup başarı için fazlaca kritere de gerek yoktur. hal böyleyken ortaya çok da keyifli bir futbol çıkmaz. ancak sonuca götürür mü? son iki senede play-off oynatıp birinde şampiyon yapıyorsa, 2018/2019 sezonunda son 11 maçtan yalnızca bir tanesini kaybediyorsa, görünüşe göre götürür.

  tarz olarak aykut kocaman takımlarına benzetmek çok da yanlış olmaz sanırım. fakat üzerine koyar, futbol aklını hücum anlamında da çeşitlendirirse hem kendisi hem de türk futbolu sağlam bir teknik direktör kazanabilir. kendisinin henüz 42 yaşında olduğunu da belirtmekte fayda var tabii.
 • 2
  hatayspor'un genç teknik direktörü. takımını önce 2. ligden 1. lige çıkarmıştır. an itibariyle takımı 1. ligde 3. sıradadır. 2018/2019 sezonunda türkiye kupasında başakşehir'i eleyerek çeyrek finale çıkmıştır. daha da önemlisi ayağa pas yapan, alan daraltan ve hızlı çıkan bir takım yaratarak süper ligin birçok takımından daha iyi futbol oynattırmaktadır.
 • 3
  6 şubat 2019 galatasaray hatayspor maçında gordugumuz uzere tas gibi bir takim olusturmus, yedekleriyle bizim sahada muthis bir taktik disiplin ornegi sergileyen teknik direktor. cogu super lig takimi yedekleriyle bizim stadimiza gelip as takimin oynadigi taktige ayni disiplinle bagli bir oyun ortaya koyamaz. hatayspor'u tam bir teknik direktor takimi yapmis.

  super ligde 3 ay o takimda 5 ay bu takimda gezen isimlerdense, futbolla hic ilgilenmedigi halde sirf unlu futbolcu eskisi oldugu icin hocalik sansi verilenlerdense ilhan palut gibi bu oyunu dusunerek, anlayarak, kafa patlatarak ve takimini calistirarak, gelistirerek oynatan hocalari daha fazla gormeyi umuyorum.