• 1
  sözlüğümüzde de sırasıyla sultani124 ve pclion nickleriyle yazan spor yorumcusu ve yazarlar.

  özellikle bir dönem uğur'un yaptığı saçma sneijder eleştirileri(sinan gümüş gol yapamasa vs gibi) ve sözlüğe karşı takındığı havalı ve agresif tutum nedeniyle tepki göstersek de televizyon ekranlarında bulunmasından son derece mutlu olduğum ikilidir.

  yıllardır tv.de kaliteli galatasaraylı yorumcu eksiğini hissetmişken yavaş ama derinden geldiler.

  galatasaray'ın haklarını savunma konusunda da bir hıncal uluç olmasalar da doğruyu söyledikleri ve taraftar gibi eleştirdikleri sürece hep destekleneceklerdir.

  kendi adıma ikisi aynı anda varsa ancak o zaman son sayfayı izliyorum. diğer türlü diğer konuk yanlarında çok çapsız kalıyor, program da sinir bozucu olabiliyor.

  bir araya geldiklerinde de voltran oluyorlar bu arada, beraber olduklarında daha rahat ve daha güzel program yapıyorlar.

  ara sıra kızsak da ben tv.de kendilerini görmekten mutlu oluyorum, zaten hepimiz her zaman aynı şeyleri düşünemeyiz,
  sadece geldikleri yeri unutmadan çizgilerini bozmadan devam etsinler.

  yolları açık olsun...
 • 4
  uzun zamandan beri genç nesil içindeki galatasaraylı taraftar sayısının diğerlerinin epey üstünde olduğunu biliyorduk. bu hem çevremizden hem okuduğumuz sınıflardaki galatasaraylı sayısından belli oluyordu. ayrıca siyasal-sosyal araştırmalar yapan anket şirketlerinin yaptığı taraftar ölçümlerinde de ortaya çıkıyordu.

  şimdi bu genç nesil orta yaşa geldi ve yavaş yavaş hayatın her alanında ortaya çıkmaya başladı. bunlar zamanla hem televizyonculukta hem diğer iş kollarında daha fazla görünecekler.

  ılgaz çınar ve uğur karakullukçu bu yeni neslin en güzel örnekleri ve tv'de görmek mutluluk verici. ayrıca spor müdürlerinin veya kanal sahiperinin bu iki arkadaş vasıtasıyla galatasaray'a operasyon çekebileceklerine, düşünmediklerini söyletebileceklerine ihtimal vermiyorum.