• 1
  galatasaray spor kulübünün sözde idarecilerinin* en büyük hedefi. özellikle son 2.5 yılda hem avrupa hem de ligde ki zorluk derecesi yüksek maçlarda resmen tokat manyağı olduk.
  avrupa karnemiz;
  6'sı şampiyonlar ligi 4'ü avrupa ligi olmak üzere 10 maçta sadece 1 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 mağlubiyet. yenilen gol 17, atılan gol 9.
  lig derbileri + başakşehir ve trabzon maçları; 20 maçta sadece 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 13 mağlubiyet. yenilen 33 gol, atılan 15 gol.

  mesele bu. son 2.5 yılda ciddi diyebileceğimiz 30 maçta sadece 4 galibiyetimiz var. olacak şey mi bu allah aşkına beyler. galatasaray'ız lan biz. çok değil 4 sene önce real maçında beş beş diye bağırdık, real ve juve'li gruptan çıktık yahu....
 • 3
  canaydın döneminde bile başımıza gelmeyen durum. düşünün yani 6-0 yenilmişsin, rezil rüsva olmuşsun ama en azından her sene feneri içeride yeniyordun. beşiktaş'ı içeride dışarıda tokatlayabiliyordun. bugün geldiğimiz duruma baktığımda canaydın döneminden bile kötü bir psikolojide olduğumuzu görüyorum. ismi lazım olmayan meymenetsiz ciddi anlamda canaydın'dan daha kötü bir başkan oldu. bravo gerçekten bunu gerçekleştirmek takdire şayan bir durum.